Підготовка до ЗНО в Одесі: заняття з репетитором

Одним з кращих способів підготуватися до здачі зовнішнього незалежного оцінювання є регулярні заняття з приватним викладачем. Саме репетитор з підготовки до ЗНО в Одесі може не тільки швидко підтягти рівень знань майбутнього абітурієнта, а й допомогти відчувати себе впевнено і спокійно під час виконання тестів. На порталі «Асоціація репетиторів України» ви можете знайти кваліфікованих фахівців, які мають досвід попередньої підготовки випускників шкіл до здачі ЗНО. Всі вони знають, як швидко та ефективно «підкувати» школяра перед тестуванням та дозволити йому втілити в життя мрію — вступити в кращий вуз країни і навчатися на бюджетній формі!

Індивідуальна підготовка до ЗНО — запорука високих результатів

Підготовка до ЗНО  Одесі проводиться досвідченими репетиторами виключно по програмі, яка затверджена Українським центром оцінювання якості освіти. Система навчання формується в індивідуальному порядку з урахуванням базового рівня знань учня. А уроки будуються таким чином, щоб максимально швидко систематизувати та підвищити знання учня з предметів, які виносяться на ЗНО. Також викладачі знайомлять своїх клієнтів з основними нюансами проведення тестів і неодноразово дають їм можливість пройти пробне тестування. Як показує практика, саме такий формат роботи забезпечує повноцінну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання та дозволяє учневі на сто відсотків бути впевненим у своїх силах під час здачі тестів.

Рекомендації фахівців

Викладачі зі стажем радять починати заняття якомога раніше — у вересні або жовтні. За дев’ять місяців можна запросто заповнити всі прогалини та закріпити свої знання, а також позбутися всіх сумнівів щодо рівня підготовки до тестів. Втім, можна також пройти інтенсивний курс навчання, який триватиме від декількох тижнів і до кількох місяців. При такому форматі занять репетитор з підготовки до вступу до ВНЗ в Одесі швидко проходить з учнем по відстаючим темам. А також робить акцент на багаторазовому проходженні пробних тестів для того, щоб ознайомити учня з усіма нюансами і підводними каменями ЗНО.

Втім, незалежно від того, скільки триватиме підготовка — репетитор неодмінно допоможе майбутньому абітурієнту отримати високі бали за підсумками тестування та в результаті стати студентом обраного вузу!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 12 викладачів підготовки до вступу в внз, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8471

26 років викладачем школи, технікуму, ліцею. Індивідуальний підхід до учня. Методики залежно від особистісних особливостей. Використовую методи інноваційних та цифрових технологій, скайп, інтернет. Є методичні розробки на вчительському...Досвід викладання в державних і приватних школах – з 1997 року (вчитель української мови та літератури; російської мови і літератури, початкових класів). Досвід репетиторства – з 2008року. Працюю за блочною системою Н. П. Гузика (р. Південний). Ця методика...


Методики підбираються виходячи з специфіки життя і особливостей учня. Урок проходить у повному зануренні в англійську мову, незалежно від рівня учня - доведено, що таким чином почутий матеріал відкладається у учня в голові на порядок швидше. Спеціалізуюся на...Викладала приватним чином у дорослої дівчини протягом підлозі року та у дітей дошкільного віку протягом 3 місяців.


ї


Вже третій рік займаюся підготовкою старшокласників до здачі ЗНО. Основне кредо - індивідуальний підхід до учня. Ставлюсь до свого предмету з інтересом.


Стаж педагогічної роботи 30 років. Маю вищу кваліфікаційну категорію та звання "Вчитель-методист". Маю ряд друкованих робіт у педагогічних виданнях з проблеми особистісно орієнтованого навчання


Робота з групами, приватні заняття, підготовка до вступу у ВУЗ або училище


Викладач з 2007 року. У своїй методиці намагаюся максимально індивідуально підходити до навчання кожного учня, враховуючи його психологічні особливості. Основою занять є класична методика викладання вищої школи - читання матеріалу у вигляді лекцій, і...

5 років досвід роботи з дітьми та дорослими, в групах та індивідуально

Top