Репетитор з програмування

В умовах IT-сфери, що динамічно розвивається, все більш затребуваними стають кваліфіковані фахівці даної області. Репетитор з програмування — це відмінна можливість отримати цінні знання в цій галузі.


Якщо Ви хочете вивчати програмування з викладачем з нуля, доцільно почати з основ PHP в поєднанні з HTML. Це буде дуже корисним, якщо в майбутньому Ви хочете пов’язати своє життя з розробкою веб-сайтів. Якщо ж Ви віддаєте перевагу написання програм, то тоді відмінним рішенням буде вивчення мови програмування C ++ або Java.


Кожен репетитор з програмування, анкету якого Ви бачите на сайті — є кваліфікованим фахівцем у своїй галузі. Для того, щоб почати займатися з репетитором, просто клікніть на «Вибрати цього репетитора» і заповніть Вашу контактну інформацію. Незабаром репетитор зв’яжеться з Вами по телефону і уточнить всі деталі, які стосуються індивідуальних уроків з програмування, а також призначить час першого заняття.


Серед учнів дуже поширена думка, що програмування можна вивчити і самостійно. Безперечно, це так. Однак, ефективність навчання набагато вища, якщо Ви займаєтеся з репетитором з програмування. У цьому випадку викладач може повністю контролювати процес навчання, вказуючи Вам на Ваші помилки.

Програмування
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по програмуванні. Всього репетиторів в базі: 8460

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


Стаж педагогічної роботи - 33 роки. Маю досвід роботи з різними віковими групами - молодші класи, 5-9 клас та випускники шкіл. Маю великий досвід у підготовці до вступу у ВНЗ та проходження ЗНО. Викладав в коледжі і професійному ліцеї. Головне в роботі з...2000-н. в.: репетиторство 1999 - 2016.: викладач кафедри інтелектуальних інформаційних систем Чорноморського державного університету ім. П. Могили 1997 - 1999: Українська гімназія №1. Вчитель інформатики.


Робота асистентом на кафедрі вищої математики УДХТУ, 1999-2001рр., асистент кафедри математики Української академії банківської справи (заочний філія), 2002-2003рр., вчитель інформатики та математики в СШ 26, 2005-2006рр. Дуже легко і доступно пояснюю,...Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....Викладацька діяльність: 1 рік, КНУ ім. Тараса Шевченка. Репетитор: 3 роки (робота з проблемними учнями).


УЦ "Атлантида"


Стаж 9 років.


2 роки викладаю на курсах для програмування "IT-Univer School" , також проводжу індивідуальні заняття.


З 01.09.2016 за 30.02.2018: працював у Kid’It з дітьми від 5 до 16 років. Викладач: Scratch, ScratchJr, Tinker. Викладав робототехніку, Lego, STEAM kidit.com.ua


Top