Репетитор малювання в Одесі

У кожній школі учні проходять такий обов’язковий предмет, як малювання. Багато хто може не погодитися з тим, що цей предмет дійсно повинен бути частиною освітньої програми. Але ось фахівці стверджують, що саме цей предмет може стати початком розвитку смаку у дитини, допомогти їй розширити свій світогляд.

Деякі діти, познайомившись з малюванням, вирішують пов’язати своє життя з творчістю. Багато художні університети нашої країни, крім звичних тестів, проводять також додатковий конкурс, де майбутній студент повинен буде показати свій талант і своє вміння. Тому випускникові знадобитися не тільки підготовка до ЗНО, але і професійний репетитор з малювання в Одесі. Важливо, що і технологічні вищі навчальні заклади також вимагають від своїх студентів знання основ малювання, які можуть використовувати при створенні сайтів, інтернет-дизайну та іншого.

Слід звернути увагу на те, що такий репетитор малювання в Одесі повинен обов’язково мати вищу художню освіту, працювати за своєю спеціальністю. Любителям в цій справі довіряти не варто, так як вони не завжди зможуть знайти правильний підхід до того чи іншого учня, виявити його талант, здібності та розвивати їх в потрібному напрямку. Також не зовсім вірно буде звертати увагу на вартість послуг при виборі викладача. Не завжди дорогий репетитор з малювання в Одесі може дати глибокі знання або якісно підготувати до здачі творчого конкурсу. Також не варто забувати і про те, що сам учень повинен себе комфортно і впевнено почувати під час уроків, тоді і знання будуть краще засвоюватися і ефект від таких занять буде видно набагато раніше.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 11 викладачів малюванні, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

11 років


Викладаю в школі, веду заняття в приватному гуртку і індивідуальні уроки.


Вітаю. Я художник-ілюстратор та викладач. Люблю підходити індивідуально до кожної людини і вести процес за потребою. Також я за те, щоб вчити мислити, розвивати погляд, підтримувати самостійну практику малювання. Люблю, коли заняття більше про освіту і...Досвід роботи в приватних дитячих загальноосвітніх клубах, дитячих садках. Працюю за методикою Зайцева, Монтесорі,


Викладала приватним чином у дорослої дівчини протягом підлозі року та у дітей дошкільного віку протягом 3 місяців.

8 років в загальноосвітній школі


Під час навчання в університеті два роки працювала з дітьми дошкільного віку. 2011-2013 рр. - ЗОШ №125, вчитель історії, правознавства. Є досвід постановки дитячих спектаклів на історичну тему. Працювала з дітьми 11 - 17 років. Створювала ігри та змагання.


Робота з групами, приватні заняття, підготовка до вступу у ВУЗ або училище

У сфері викладання працюю з 2013 року. Спочатку подготавливала дітей до школи, а потім і викладала малювання і живопис.

Стаж приватних уроків: 20 років(ще починаючи зі студентства) Стаж роботи в середній школі: 2 роки. Стаж роботи керівником студії з: 1 рік. Стаж проведення майстер-класів, ворк-шопів, корпоративів: 3 роки.

Top