Каталог репетиторів з англійської мови

Професійний репетитор англійської на сайті repetitor.org.ua допоможе вивчити мову швидко і якісно. У нас всі викладачі англійської мають великий досвід роботи та свої індивідуальні методики навчання.

Вивчення іноземної мови — досить складна і трудомістка задача, впоратися з якою під силу досвідченому викладачу. Англійська мова є невід’ємною частиною сучасного світу, оскільки нею спілкується та розуміє один одного більша половина людства. Оволодіти нею — означає отримати можливість легко спілкуватися з жителями інших країн, подорожувати, вчитися за кордоном або вирішувати ділові питання з іноземними партнерами.

Як знайти викладача з англійської мови?

Вивчення іноземної мови сьогодні набирає все більшу популярність серед населення нашої країни. Причин цьому безліч:

До того ж, знання англійської дає можливість розуміти та спілкуватися з більшою частиною населення світу. Однак шкільних знань часто буває недостатньо, щоб вільно розмовляти і писати іноземною. Тому все більше українців задаються питанням, де знайти репетитора англійської мови по Скайпу, який допоможе легко та швидко вивчити та досягти справді чудових результатів.

Приватні уроки англійської для дітей та дорослих

Repetitor.org.ua має величезну базу досвідчених викладачів, що пропонують послуги як вивчення англійської з нуля, так і підтягування рівня знань мови. Викладачі мають різну кваліфікацію та досвід роботи — це можуть бути як студенти, так і педагоги з багаторічним стажем роботи і навіть носії мови. При цьому ми гарантуємо, що кожен репетитор зно з англійської мови зможе з легкістю визначити загальний рівень знань свого учня та розробити індивідуальну схему занять.

Наші викладачі мають виключно хороші відгуки від своїх учнів, оскільки завжди допомагають досягнути бажаного результату. Завдяки індивідуальному підходу і ретельно проробленій методиці занять, один викладач з англійської мови ефективно працює з випускниками шкіл та студентами, а також допомагає кожній дитині вивчити мову, незалежно від того, вчиться вона в дитсадку або початковій школі.

Вартість послуг домашнього репетитора в основному залежить від досвіду викладання і незавжди низька ціна означає, що педагог слабо подає матеріал.

Якщо ви все ще шукаєте репетитора, не зволікайте і звертайтеся до наших менеджерів. Вони підберуть для вас найкращого викладача, який займеться вивченням з дітьми або дорослими, і неодмінно допоможе досягти найкращих результатів!

Індивідуальні заняття для школярів

Сьогодні щоб вступити в більшість українських вузів, майбутні студенти повинні пред’явити сертифікат про здачу зовнішнього незалежного оцінювання. Оцінка, яку вони отримують за підсумками тестування, має великий вплив на те, вступлять абітурієнти в бажаний університет чи ні. Саме тому якісна підготовка до ЗНО з англійської 2017 грає дуже важливу роль у визначенні майбутнього українських школярів. Щоб вона пройшла успішно, радимо скористатися послугами кваліфікованого приватного викладача.

Заняття з майбутніми абітурієнтами будуються за індивідуальним планом, в залежності від початкового рівня знань мови. Однак є і загальні правила. Наприклад, викладач обов’язково розбирає з учнем граматику та лексику, а також неодноразово дає можливість тренуватися в рішенні завдань тестів минулих років.

Англійська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по англійської мови. Всього репетиторів в базі: 8471

На заняттях індивідуальний і творчий підхід; використовую різні матеріали (при необхідності, складаю власні завдання) Працюю тільки з дорослими. В деяких випадках можу займатися вдома в учня, репетитора або на нейтральній території.Підготовка до ЗНО і ДПА (англійська, німецька) Німецька - підготовка до виїзду на пмж, тести А1, А2 і т. д, за методикою «Баварського дому». Англійська - підготовка до виїзду на ПМЖ, тести TOEFL, IELTS тощо, за методикою OXFORD UNIVERSITY,...


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.


5 років викладацького стажу


з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


5675 годин особистої роботи з учнями, іншими словами 6 років досвіду роботи репетитором з біології та хімії, англійської мови (В2), біохімії, біоніки, біофізики, італійської (В2), української мови. А також маю досвід викладання Science High School...


Викладаю в університеті технічні спеціальності англійською мовою для іноземних студентів. Стаж роботи - з 2011 рокуВикладаю індивідуально та в групах, а також працюю перекладачем. Для подачі матеріалу використовую тільки ручку і папір. Для практики та напрацювання навичок використовую книги для читання, вправи тощо), ігри(саморобні - настільні, компьюторні, групові)....


Добридень! Пропоную Вам як індивідуальні, так і заняття в корпоративних групах під конкретні цілі. Підготовка до різних іспитів, українським, британським, TOEFL і т.д. Звертаю Вашу увагу, що для якісної підготовки до ЗНО потрібно досить багато часу, від року...


15 років робота репетитором


Англійська мова - 5 років Німецька мова - 5 років Французька мова - 4 роки Польська мова - 2 роки


з 2011 року

Top