Репетитор української мови в Одесі

Українська мова добре відома у всьому світі своєю мелодійністю і красою звучання. Багато поціновувачів світової літератури готові вивчати «мову», щоб мати можливість читати вірші Кобзаря Т.Г. Шевченко та інших класиків нашої літератури в оригіналі. Але, на жаль, не кожен житель України може похвалитися прекрасним знанням рідної мови. Більш поглиблено вивчити його допоможе Вам наш викладач. Всього лише після кількох занять з ним Ви назавжди забудете про те що, колись не могли похвалитися ідеальною української мовою.
Репетитор української мови в Одесі допоможе Вам:
- підготуватися до домашніх і контрольних робіт в школі чи університеті;
- успішно скласти іспит і Зовнішнє Незалежне Тестування з цього предмету;
- не вдаватися до використання русизмів, вільно володіючи великим словниковим запасом;
- пройти співбесіду в кращі фірми України і зайняти високу посаду завдяки якісних знань.
Адже вміння правильно і грамотно висловлюватися — це необхідна основа для побудови успішного майбутнього будь-якої людини. Тепер у вас є можливість досить швидко пройти курс навчання української мови і допоможе. Вам у цьому наш кваліфікований фахівець. Незалежно від ваших коренів і національної приналежності, вам просто необхідно володіти офіційною мовою країни, в якій проживаєте. Це допоможе уникнути безлічі проблем, пов’язаних із заповненням документації в державних установах і виключить наявність для вас мовного бар’єру в будь-якій точці України.
Репетитор з української мови в місті Одеса зробить так, щоб Ваше заняття стало захоплюючим і захоплюючим навчальним процесом. Все, що потрібно від вас — це старання і непереборне бажання досконало оволодіти новими навичками.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8471

Приватний репетитор з 2014року. Індивідуальний підхід до кожного учня. Можу підготувати до співбесіди на "Карту поляка"


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...5 років шкільний уситель і 5 років викладач Вузу. Зараз астный викладач із власною методикою, що враховує вікові особливості, специфіку вашої дитини.


Досвід роботи: 5 років Загальноосвітня школа, Приватний гуманітарний ліцей з загальноосвітніми класами вчитель 2 категоріїВикладач-методист вищої категорії з великим досвідом репетиторської роботи (28 років) проводить індивідуальні заняття з підготовки до ЗНО(2017;2018), шкільним і вступних іспитів з української мови.( Селище Котовського) Заняття у зручний для вас час,...Досвід викладання в державних і приватних школах – з 1997 року (вчитель української мови та літератури; російської мови і літератури, початкових класів). Досвід репетиторства – з 2008року. Працюю за блочною системою Н. П. Гузика (р. Південний). Ця методика...


Викладацький стаж становить понад 26 років. Працювала викладачем слов'янських мов у навчальних закладах Одеси. А саме, в Одеському національному університеті ім.І.І.Мечникова, каф .загального і слов'янського мовознавства, в Одеській національній морській...Викладацький стаж - понад 40 років. Починала працювати вчителем молодших класів в Росії, згодом в Україні працювала вчителем української мови та літератури, зарубіжної літератури,російської мови і літератури в спецшколі ,ліцеї, гімназії.Одеси, а нині - в...1год


3 роки

Top