Репетитор з літератури в Одесі

Сьогодні українська мова та література є обов’язковими предметами при здачі тестування. Саме тому підготовка до ЗНО з літератури завжди включає в себе індивідуальні заняття з репетитором. Це обумовлено тим, що сучасна програма дуже насичена, а шкільний учитель просто не в змозі донести всю потрібну інформацію абсолютно всім учням у класі, так як він обмежений часом і кількістю годин на кожну тему.

А ось репетитор літератури в Одесі зможе приділяти увагу одній тими стільки, скільки буде необхідно учневі для її пізнання. Такий індивідуальний підхід є найефективнішим, тому батьки часто звертаються до досвідчених і професійних викладачів.

В основному, додаткові заняття повинні проводити такі ж шкільні викладачі. Вони краще за всіх знають свій предмет, нові зміни програми, також вони працюють по тестах минулих років. Але слід пам’ятати, що не завжди шкільний учитель — це відмінний репетитор з літератури в Одесі. Адже тоді неможливо буде конструктивно оцінити реальні знання, адже в такому випадку вчитель може просто ставити хороші оцінки тільки за те, що учень ходить на додаткові заняття і платить гроші. А ось незнайомий репетитор з літератури в Одесі зможе по-новому оцінити знання дитини і знайти свій підхід, більш ефективний і кращий, ніж в навчальному закладі.

Також не варто дивитися на вартість послуг викладача. Безумовно, низька ціна говорить про недостатній професіоналізм. Але не завжди високі ставки можуть гарантувати більш якісні знання. У цьому питанні все тільки індивідуально, і тільки дитина повинна визначитися, з яким учителем йому комфортно, цікаво і хочеться вчити предмет.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів літератури, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460У 2017 році працювала на мовних курсах Helen Doron протягом декількох місяців. Так само є практика приватного викладання. Зараз працюю на мовних курсах Schprach cafe.


Викладацький стаж - понад 40 років. Починала працювати вчителем молодших класів в Росії, згодом в Україні працювала вчителем української мови та літератури, зарубіжної літератури,російської мови і літератури в спецшколі ,ліцеї, гімназії.Одеси, а нині - в...


3 роки


Серйозно займаюся репетиторством вже більше 3 років. Однак викладати стала ще раніше, років 5 тому. На даний момент працюю на курсах. Маю досвід роботи з різними віковими категоріями і знаю, як знайти підхід до представника кожної з них. Вмію подати...Є викладачем польської мови в УЦ "Гармонія"


Викладацький стаж почався з роботи в гімназії 8, працювала вчителем англійської мови, брала участь у конкурсі "Учитель року", продовжила викладацьку діяльність в ОНУ ім. І. в. Мечникова на кафедрі зарубіжної літератури факультету романо-германської...


займаюся приватним репетиторством більше 2-х років


П\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'ять років преподовательского стажу в Спеціалізованій школі при санаторії \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Люстдорф\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", другий рік в Одеській ЗОШ 117 вчителем.


5 років. 2 роки викладала в Білій Церкві і 3 роки в Одесі.


Ще з університету займалася з дітьми, швидко знаходжу спільну мову, вчу вчитись як з репетитором так і самостійно, прищеплюю любов до навчання. Допомога з домашнім завданням.

Top