Репетитор з інформатики

Якщо ще десять років тому інформатика входила в список шкільних предметів, яким мало приділялося уваги, то сьогодні, в епоху інформаційних технологій, її вивчення є не просто необхідністю. Будь-які проблеми, пов’язані з вивченням цього предмета, допоможе вирішити репетитор з інформатики .

Знання про комп’ютери, принципи функціонування Інтернету, створення і роботи веб-сайтів необхідно не тільки для успішного засвоєння інформації практично з усіх інших шкільних дисциплін, але також і для подальшого вступу до вузів і працевлаштування. У багатьох складається поверхневе знання інформатики, проте вона є досить складною наукою, під час вивчення якої учень стикається з багатьма труднощами. Втім, будь-які проблеми, пов’язані з вивченням цього предмета, можна вирішити, скориставшись послугами репетитора з інформатики.

Всі наші викладачі проводять захоплюючі індивідуальні уроки, на яких вони застосовують найсучасніші методики і прийоми навчання. З їх допомогою Ваші діти зможуть освоїти базові знання інформатики, підвищити успішність з цього предмету, з легкістю і цікавістю підготується до контрольних робіт, тестів та ЗНО.

Крім того, наші репетитори з інформатики допомагають підготуватися до вступу до вищих навчальних закладів тим учням, які в майбутньому хочуть працювати в сфері ІТ, а також студентам спеціальностей пов’язаних з ІТ, які прагнуть усунути прогалини в знаннях і досконало оволодіти мовами програмування, управлінням мережами і методами здійснення інтернет-реклами.

Інформатика
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по інформатики. Всього репетиторів в базі: 8471

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...Викладацький стаж 5 років.


Стаж педагогічної роботи - 33 роки. Маю досвід роботи з різними віковими групами - молодші класи, 5-9 клас та випускники шкіл. Маю великий досвід у підготовці до вступу у ВНЗ та проходження ЗНО. Викладав в коледжі і професійному ліцеї. Головне в роботі з...


2000 ЗОШ №63 м Харків викладач інформатики 2001 - 2012 Харківський радіотехнічний технікум викладач 2003 Харківський радіотехнічний технікум зав. лабораторією "ЕОМ, мікропроцесорів та периферійного обладнання" за сумісництвом 2012-2014 ДВНЗ...Працюю як з дітьми, так і з охочими освоїти математику різного віку


Працюю викладачем 9 років.
8 років - 4 роки працювала в загальноосвітній школі, 4 роки в коледжі Викладач 1 категорії, постійно друкуюся в освітніх журналах України і Росії.


Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....30 років стажу роботи викладачем в Запорізькому технічному університеті доцентом на кафедрі системного аналізу та обчислювальної математики. Трохи займалася репетиторством - готувала школярів до ЗНО. Викладала математичний аналіз, чисельні методи (з...


Викладаю Haskell, C , С, Paskall, Linux, Кумир. Займаюсь администруванням рішень на базі Linux (Asterisk, OpenVPN, OpenWRT, SAMBA тощо), установкою і подальшим супроводом рішень для малих і середніх офісів на базі Debian і FreeBSD. Маю досвід...

Top