Репетитор з підготовки до школи в Одесі
Зараз шкільна програма вимагає певних знань учнів вже з перших класів. На жаль, наші дитсадки та вихователі не мають можливості правильно підготувати всіх дітей до школи. Таку важливу місію на себе беруть батьки, якщо у них є така можливість. Але, звичайно, репетитор з підготовки до школи в Одесі зможе впоратися з поставленим завданням краще за всіх.

Справжній професіонал, який має великий досвід роботи безпосередньо з дітьми різного віку, характеру і з різними розумовими здібностями, зможе досить швидко знайти підхід до вашої дитини і допомогти йому освоїти потрібний матеріал. Слід зазначити, що репетитор підготовки до школи в Одесі знає шкільну програму, з усіма її останніми змінами, вимогами навчальних закладів до майбутніх першокласників. Таким чином, процес навчання буде більш ефективним і гроші батьків точно не підуть на вітер.

Вибрати справжнього професіонала на сьогоднішній день не так і складно. Є спеціальні сайти, де можна переглянути анкети викладачів, або скористатися давно вже перевіреним способом — сарафанним радіо. Але слід пам’ятати, що всі діти унікальні, вони мають різні можливості засвоєння інформації. Не завжди один і той же вчитель може підходити різним учням. Тому найкраще провести пробний урок, на якому і батько і дитина зможе оцінити репетитора з підготовки до школи в Одесі. А вже потім варто робити вибір і продовжувати навчатися або шукати інші варіанти.

Підготовка до школи, як і підготовка до ЗНО — справа вельми серйозна, адже і там і там вирішується доля дитини і успішний вступ до школи або до вищого навчального закладу. Тому вибір викладача повинен бути усвідомленим і зваженим.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів підготовки до школи, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460


Допомагаю вести групу продовженого дня у школі №119. Працюю з різними дітьми, незалежно від початкового рівня знань. Знання англійської присутні, проведення занять з маленькими дітьми - в ігровій формі, з дидактичними і логічними завданнями. Володіння...ї
3 года


Стаж репетитора підготовки до школи та раннього розвитку у дитячому розвиваючому центрі, викладач початкових класів,приватні уроки на дому. Методика занять доступна і цікава,що дозволяє легко засвоїти отримані знання.


Загальний стаж роботи в системі державного і приватного освіти - 15 років Стаж роботи як приватного репетитора - 8 років. Працюю з дошкільнятами від 4 6 років - підготовка до школи: Всі заняття в ігровій формі без зубріння і нудьги - Читання по...


7 років


ї


Працюю понад 7 років у цій сфері. Навчаю цікаво і доступно. Підготовка до школи, відновлюю прогалини з предметів: україській мова, російська мова, математика.


Калачовская школа -вчитель молодших класів. Одеська школа "Майбуття"-вчитель молодших класів

Стаж викладацької діяльності - більше 3 років.


Викладач кафедри психології в Одеському юридичному університеті внутрішніх справ з 2013 року

Top