Каталог репетитор з фізики

У кожної людини є схильність до певного виду знань. Комусь добре даються природничі науки, а хтось без проблем засвоює гуманітарні дисципліни. Як правило, гуманітаріям буває не дуже легко засвоїти матеріали точних наук. Саме в таких випадках можуть допомогти індивідуальні уроки з репетитором.

Це один з основних предметів, який закладає значну базу для вивчень інших суміжних дисциплін. І якщо поставитися до вивчення навчального матеріалу з цього предмету поверхнево і халатно, це може негативно відзеркалитись на освоєнні інших наук.

Репетитор з фізики може стати тим рішенням, яке допоможе уникнути подібних проблем. Отже, в яких випадках будуть доречні індивідуальні уроки?

    1. Для більш якісного та глибокого освоєння шкільного матеріалу.
    2. При виникненні прогалин у вивченні фізики.
    3. При недостатній самостійної концентрації уваги, внаслідок чого навчальний матеріал засвоюється недостатньо добре.
    4. При підготовці до іспитів і заліків
    5. При підготовці до вступу до профільного ВНЗ, де фізика є одним з обов’язкових предметів.

 

Як знайти репетитора з фізики?

На нашому сервісі Ви зможете знайти досвідчених викладачів, які з радістю допоможуть Вам вирішити Ваші труднощі з фізикою. Не варто залишати проблеми на потім, знайдіть репетитора зно з фізики вже сьогодні, і тоді завтра Ваші знання будуть збільшуватися, а впевненість в своїх силах буде зростати з кожним днем!

Не забувайте про те, що індивідуальні заняття з викладачами — це запорука успішного освоєння навіть складного для сприйняття матеріалу. Тому сумніви в сторону, вибір за Вами!

Приватні репетитори з фізики

Зазвичай підготовка до ЗНО з фізики починається за кілька місяців або навіть тижнів до його проведення. Однак досвідчений репетитор фізики, якого ви можете підібрати на нашому сайті, здатний якісно підготувати учня до тестування навіть у дуже короткі терміни. За кілька тижнів пройти шкільну програму повністю не є реальним. Саме тому наші педагоги роблять акцент на найважливіших розділах шкільного курсу. Це, перш за все, механіка, молекулярна фізика, електрика, оптика, атомна і ядерна фізика.

Наші репетитори намагаються давати своїм учням корисні поради про те, як вести себе при здачі зовнішнього незалежного тестування. Наприклад, займаються психологічною підготовкою учнів і роз’яснюють, що можна і що заборонено робити під час проходження тестів. Не знаєте де шукати хорошого репетитора? Звертайтеся до нас!

Фізика
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по фізики. Всього репетиторів в базі: 8257

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


5675 годин особистої роботи з учнями, іншими словами 6 років досвіду роботи репетитором з біології та хімії, англійської мови (В2), біохімії, біоніки, біофізики, італійської (В2), української мови. А також маю досвід викладання Science High School...15 років робота репетитором30 років викладацького стажу в Ніжинському державному, Київському Славістичному, Сумському державному університетах.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


2 роки стажу. Індивідуальний підхід, зрозумілість викладання матеріалу


5 років шкільний уситель і 5 років викладач Вузу. Зараз астный викладач із власною методикою, що враховує вікові особливості, специфіку вашої дитини.


Більше 10 років у Вузі і школі


5 років


Стаж педагогічної роботи - 33 роки. Маю досвід роботи з різними віковими групами - молодші класи, 5-9 клас та випускники шкіл. Маю великий досвід у підготовці до вступу у ВНЗ та проходження ЗНО. Викладав в коледжі і професійному ліцеї. Головне в роботі з...

Top