Репетитор історії в Одесі


У сфері останніх подій історія як наука, має мало не найважливіше значення в житті країн світу, включаючи кожного громадянина. Історія ніколи не стоїть на місці, вона постійно рухається вперед. Репетитор історії допоможе не упустити основні моменти діяльності людства, занесені в історію. «Репетитори України» надає вам відмінну можливість бути завжди в курсі всіх новинок, як минулого, так і теперішнього часу. Репетитор історії в Одесі допоможе Вам і Вашій дитині розібратися в основних історичних датах і фактах, а також ви зможете порівняти нинішню ситуацію в країні, і шукати подібність з тим, що було в минулому.Ви завжди зможете знайти вихід з будь-якої ситуації, адже історія це класичний предмет який включає в себе географію, політологію, літературу, економіку, психологію і навіть трохи математику і так далі. Освоїти всі ці знання Вам допоможе репетитор з історії в Одесі, і ви вже через пару занять опануєте весь необхідний матеріал, який Вам знадобиться і в школі, і в університеті, та й просто в повсякденному житті. Наш репетитор з історії в Одесі викладає історію цікаво та захоплююче, так що ви без зусиль запам’ятайте весь основний матеріал.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів історії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

26 років викладачем школи, технікуму, ліцею. Індивідуальний підхід до учня. Методики залежно від особистісних особливостей. Використовую методи інноваційних та цифрових технологій, скайп, інтернет. Є методичні розробки на вчительському...


Стаж роботи в школі викладачем Географії та Історії України 25 років. Робота репетитором з Географії та Історії України 12 років. Готую школярів по цих предметах. Великий стаж, успішність підготовки до ЗНО гарантую. Також готую дітей молодших класів з усіх...


5


Досвід читання лекцій для студентів-істориків ЛНУ ім. Т. Р. Шевченка становить 4 роки. Робота зі школярами здійснювалася в рамках секції "Археологія" Малої академії наук (2013-2014 навчальний рік). Стаж приватного репетиторства - 1 рік (2015 р.)


Викладаю приватним чином історію, філософію, інформатику.


Викладацький стаж поки відсутній (з причини недавнього закінчення університету), однак під час навчання мала місце активна педагогічна практика (викладання історії України та всесвітньої історії в учнів 8-9-10-11 класів)


займаюся по шкільній програмі, і правознавством для студентів і школярів


Загальний педагогічний стаж - 23 роки. Стаж вчителя історії - 18 років. Стаж репетитора - 5 років. Заступник директора школи - 3 роки. Мої учні успішно проходять ЗНО з історії України і вчаться в найкращих університетах та академіях України.


Вже третій рік займаюся підготовкою старшокласників до здачі ЗНО. Основне кредо - індивідуальний підхід до учня. Ставлюсь до свого предмету з інтересом.2 роки викладаю іспанську та англійську мову. Є досвід роботи з учнями старших та середніх класів


Маю невеликий досвід викладання з індивідуальним студентом, дуже доброзичливо ставлюся до студентів, шкідливих звичок не маю і студентів не лаю)


5 років


Під час навчання в університеті два роки працювала з дітьми дошкільного віку. 2011-2013 рр. - ЗОШ №125, вчитель історії, правознавства. Є досвід постановки дитячих спектаклів на історичну тему. Працювала з дітьми 11 - 17 років. Створювала ігри та змагання.


16 років вчитель в школі.

Top