Знайти репетитора

Всім хто намагався поліпшити свої знання, часто доводилося стикатися з проблемою вибору компетентного фахівця. Тривалий пошук по газеті, через знайомих або просто за оголошеннями біля навчальних закладів часто не призводило до бажаних результатів. Одні кандидати не мали достатньої кваліфікації, інші висували завищені вимоги щодо оплати за своїх послуг.

З появою сайту «Репетитори України» пошук фахівця став значно простіше.

Якщо ви хочете знайти репетитора в Києві, а також будь-якому іншому місті, то правильно зробили, що відвідали наш сайт. Тут ви можете знайти потрібного вам фахівця, який проживає в вашому місті або ж надає послуги онлайн. У нас ви знайдете фахівців, всіх напрямків і спеціалізацій, починаючи від підготовки до школи, закінчуючи вищою математикою.

Розрізняються репетитори і за рівнем підготовки, оплаті послуг. Ви можете знайти на сайті як студентів, які беруть за свої послуги зовсім небагато, так і викладачів ВНЗ з багаторічним стажем, підібрати репетитора в Києві, а також будь-якому іншому місті.

Одні викладачі надають послуги на дому, інші з виїздом на будинок, а деякі ведуть уроки онлайн.

Підібрати репетитора на сайті легко. У правому верхньому куті знаходиться вікно пошуку. Сюди ви вводите місто проживання (або вибір викладача онлайн), предмет, район, стать, рівень кваліфікації репетитора. Якщо деякі поля для вас не важливі, залиште їх порожніми.

Чим вище рівень кваліфікації репетитора, чим більше місто, тим дорожче обходяться його послуги. У Києві репетитори можуть брати як 100 гривень, так і 500 гривень за годину навчання.

З гордістю можемо сказати, що за час роботи нам вдалося зібрати величезну базу викладачів. Вони підготують до різних предметів: дошкільна підготовка, школа, вузівської програми, предметів, які не вивчають у школі. Підвищеним попитом користуються послуги викладачів, які добре знають англійську мову, на них завжди стабільно високий попит. Популярні, також, викладачі математики, української мови, польської мови.

Щоб заощадити, ви можете знайти репетитора, який буде займатися не тільки з вами індивідуально, але і з вашими знайомими. Таким чином, ціна за 1 годину буде нижче.

Час уроків також може варіюватися. Один репетитор буде займатися годину, другий півтора, третій дві години. Рекомендуємо для дошкільнят і школярів встановлювати тривалість занять не більше години. А ось тривалість занять для студентів і дорослих може бути дорівнює академічної парі. У будь-якому випадку, не варто намагатися пройти весь навчальний курс за тиждень або місяць. Краще займатися протягом тривалого часу 2 -3 рази на тиждень. Між заняттями ви можете виконувати домашнє завдання, яке вам, напевно, задасть викладач.

Пошук на нашому сайті зручний тим, що тут зібрана величезна база викладачів. Ви можете в лічені хвилини переглянути величезну базу фахівців, і вибрати того, який відповідає вимогам кваліфікації і ціни. Якщо ви живете в сільській місцевості або невеликому містечку, у нас можна знайти фахівця, який буде проводити уроки онлайн.

Наш сайт допоможе знайти саме того викладача, який вам потрібен.

 

Репетитори › 
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 кращих репетиторів. Всього репетиторів в базі: 8471

Досвід викладання – 2 роки; Репетиторство – з 2007 року


На заняттях індивідуальний і творчий підхід; використовую різні матеріали (при необхідності, складаю власні завдання) Працюю тільки з дорослими. В деяких випадках можу займатися вдома в учня, репетитора або на нейтральній території.


Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


Викладач Київського університету ім. Б.Грінченка, Викладацький стаж 23 роки, досвід роботи в школі, на підготовчих курсах для вступників, курсах підготовки до ЗНО, вузі (філологічний факультет, кафедра української філології). Великий досвід репетитора з...


Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...


18 роківПонад 15 років. Високоефективні онлайн-методики підготовки до ЗНО і олімпіад усіх рівней (є досвід особистої участі і перемог, а також роботи з командами). Творчі і наукові роботи для школярів. Репетиторство з хімії, біології, біохімії на рівні ВНЗ....


Досвід роботи у навчальних закладах різного типу (загальноосвітня школа, коледж, ліцей, інститут). Останнім часом працювала на кафедрі української філології старшим викладачем. Маю апробовану систему підготовки до ЗНО в очній формі та через Скайп із...


Досвід викладання : школи , гімназія, Український хіміко-технологічний університет, Дніпропетровська академія управління, бізнесу та права, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту . Працювала перекладачем австрійської економічної...


Підготовка до ЗНО і ДПА (англійська, німецька) Німецька - підготовка до виїзду на пмж, тести А1, А2 і т. д, за методикою «Баварського дому». Англійська - підготовка до виїзду на ПМЖ, тести TOEFL, IELTS тощо, за методикою OXFORD UNIVERSITY,...


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.


5 років викладацького стажу


26 років У 1981-84 рр. роб., з 1984 викл. в технікумі рос. мову та літ-ру, з 1997 по 2007 - укр. м. і літ-у. Маю друковані статті в журналах "Дивослово", "Українська мова і література в школі", "Все для вчителя" та ін. Маю свою...

Top