Репетитор інформатики в Одесі

Знання комп’ютера в наш час давно не є перевагою, а обов’язковим навиком. І це стосується не тільки вже дорослої людини, а й студента і школяра. Зараз освітня програма включає в себе такий предмет як інформатика. Шкільний учитель дає дітям базові знання комп’ютера і найпростіших програм. Але слід пам’ятати, що не всі діти зможуть однаково сприймати матеріал. А студентам технологічних ВНЗ тонкощі інформатики можуть здатися недосяжними.

У таких ситуаціях допоможе тільки професійний репетитор інформатики в Одесі. Тільки така людина зможе виявити прогалини в знаннях тієї чи іншої теми у свого учня і донести йому потрібну інформацію в правильній, відповідній формі.

Крім студентів, які вивчають основи програмування в університетах, репетитор з інформатики в Одесі може знадобитися і вже дорослим людям, з вищою освітою і стабільною роботою. На сьогоднішній день технологічний процес розвивається дуже швидкими темпами, і досить складно людям старого гарту розібратися в нових гаджетах, програмах і т.п.. Репетитор інформатики в Одесі розповість, покаже і, головне, навчить працювати зі сучасним обладнанням.

Важливо, що такий професійний вчитель зможе з легкістю підлаштуватися під графік свого учня. Адже такі індивідуальні заняття можна проводити в абсолютно будь-який зручний час, в будинку або в офісі, або навіть приїжджаючи до репетитора додому. Такі комфортні умови отримання нових знань покращують їх засвоєння. Зараз послуги репетиторів настільки ж актуальні, як і підготовка до ЗНО. Тому знайти хорошого вчителя легко, головне — це мати бажання осягнути предмет вивчення.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 9 викладачів інформатики, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8224


Викладаю приватним чином історію, філософію, інформатику.


Науково-дослідний стаж роботи: 7 років ("Інститут морської біології НАНУ").


Індивідуальний підхід до учня. Націленість на результат у поєднанні з захоплюючим процесом навчання. Допомога в написання контрольних та самостійних робіт. Авторська методика. Можу надавати репетиторські послуги з математики та інформатики.

8 років в загальноосвітній школі


У своїй роботі часто використовую сервіси від компанії Google, що допомагає учням краще засвоїти і закріпити матеріал.

Top