Репетитор з хімії

Комусь точні науки даються легко, а для когось це навпаки суцільні муки. Однак, рішення — це репетитор зно з хімії, і всі проблеми дуже швидко вирішені! Варто тільки заповнити прогалини у вивченні цього предмета, і він стане Вашим улюбленим на довгі роки.

Неймовірно багато залежить від викладача. Комусь під силу тільки дресирування, результатом якогр є зазубрювання правил і законів. Справжній же викладач, майстер своєї справи, вміє привити любов до предмету, заразити своїм ентузіазмом. В результаті весь матеріал сприймається легко, швидко запам’ятовується і залишається в пам’яті протягом великого періоди часу.

Індивідуальні уроки з репетитором по хімії — це Ваш шанс на успіх. Досвідчені фахівці допоможуть Вам у освоєнні навіть дуже складного матеріалу, роблячи його доступним для сприйняття і запам’ятовування.

На нашому сайті Ви знайдете каталог репетиторів хімії, які з радістю і готовністю відгукнуться на Ваше бажання вивчати цей предмет. Незалежно від Вашого віку, заняття неодмінно матимуть позитивний результат!

В яких ситуаціях доречно буде звернення до репетитора:

Незалежно від того, які Ви переслідуєте мотиви, заняття з досвідченим викладачем значно прискорять процес освоєння матеріалу з курсу хімії. Уроки будуть запорукою того, що саме Ви в результаті занять підвищите свій рівень знань. В ході навчання у Вас завжди буде можливість зупинитися на незрозумілій матеріалі, затримуючись рівно стільки, скільки потрібно для успішного освоєння і розуміння.

Знайдіть свого репетитора з хімії вже сьогодні!

Для того щоб успішно написати ЗНО і стати студентом хімічного факультету одного з найпрестижніших вузів України, радимо звернутися за допомогою до кваліфікованого викладача. На нашому сайті розміщені сотні анкет репетиторів, які мають досвід проведення уроків з майбутніми абітурієнтами та знають всі нюанси проведення тестування. З ними підготовка до ЗНО з хімії пройде швидко і, що важливо, ефективно.

 

Хімія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по хімії. Всього репетиторів в базі: 8257

Математика, фізика, хімія, програмування, можна по skype, online,теоретична механіка, електротехніка, гідравліка, теплотехніка та ін. Педагогічна робота – викладання в школах і ВУЗах фізико-математичних дисциплін. Організація курсів по навчанню іноземних...


пропонує заняття з хімії та біології в доступній і захоплюючій формі. Підготує до будь-яких видів тестів та іспитів з цих предметів (ЗНО, ЄДІ), а також до участі в олімпіадах всіх рівнів з хімії та біології (є досвід особистої участі та перемог, а також...


Педстаж більше 30 років, вища категорія, старший викладач. Викладала хімію в школі і технікумах. Мої учні були призерами міських та обласних олімпіад. Маю досвід роботи з підготовки учнів до ЗНО,


5675 годин особистої роботи з учнями, іншими словами 6 років досвіду роботи репетитором з біології та хімії, англійської мови (В2), біохімії, біоніки, біофізики, італійської (В2), української мови. А також маю досвід викладання Science High School...


Стаж роботи за спеціальністю-24 роки15 років робота репетиторомстаж - 30 років. Соросівський вчитель, вчитель-методист, вища категорія. Учні, яких готовлю до ЗНО, в основному, поступають на бюджет. Мої учні - переможці обласних та районних олімпіад з хімії. Працюю з учнями - членами МАНу. Працюю онлайн - по скайпу.


5


Займався науковою діяльністю на кафедрі з другого курсу. Постійно отримував знання від своїх керівників і навчався на їх досвіді в тому числі викладання. Є 8 публікацій з наукової роботи в галузі міжфазного каталізу. Пробував проводити лабораторні роботи.


Сімнадцять


Стаж роботи вчителем 20 років. Маю вищу категорію. Працюю в ліцеї та школі.


Допомога в підготовці д/з, до ЗНО. Викладаю українською та російською. Індивідуальний підхід до кожного.


Аспірантка хімічного факультету. Учасник понад 20 конференцій з хімії та педагогіці. Викладач хімії та фізики. Працюю в центрі міста. з 2013-15 рр .. - викладач приватної школи Надаю репетиторські послуги по skype. Заняття у зручний для Вас...

Top