Репетитор хімії в Одесі

Хімія — одна з природних наук, яка входить в розділ інваріантної частини базового навчального плану в середній школі. У школах не дарма викладають хімію, якщо добре придивитися, то можна побачити, що майже все, що нас оточує — це хімія. Наприклад, коли ми готуємо їжу, додаємо всілякі спеції, в процесі яких проявляється хімічна реакція.

Люди, які знають толк в хімії, завжди можуть застосувати свої знання на будь-якій роботі. Може бути, це і звучить абсурдно, але це дійсно так. Допоможе розібратися в цій досить таки цікавою науці репетитор хімії в Одесі. Наш викладач хімії в Одесі не тільки проведе пізнавальне і цікаве заняття, а й допоможе полюбити цей предмет .

Репетитор з хімії в Одесі підготує Вашу дитину до успішної здачі ЗНО, а також допоможе з домашніми та лабораторними завданнями з хімії. Репетитор хімії в місті Одеса допоможе Вашій дитині з легкістю освоїти курс хімії, необхідний для успішної здачі ЗНО. Студентам допоможе в поглибленому освоєнні пропущеного або незрозумілого матеріалу. Також жопоможе розібратися в хімічних формулах студентів медичних університетів і коледжів.
 › 
Одеса
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів хімії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

Аспірантка хімічного факультету. Учасник понад 20 конференцій з хімії та педагогіці. Викладач хімії та фізики. Працюю в центрі міста. з 2013-15 рр .. - викладач приватної школи Надаю репетиторські послуги по skype. Заняття у зручний для Вас...Вчитель 1-ї категорії. В ОНУ ім. Мечникова на кафедрі загальної хімії та полімерів стаж роботи складає 20 років, протягом яких займаюся репетиторством. Підготую дітей до ЗНО з будь-яким рівнем знань, а так само до шкільних уроків, контрольних робіт і...


Більше 5-ти роківУроки хімії для учнів 7-11 класів. Підготовка до ЗНО, відмінні результати! Швидке навчання відстаючих учнів за спеціальною методикою. Мова викладання - українська, російська. Досвід роботи більше 30 років.


стаж 32 роки роботи вчителем.
Вчитель хімії англійською мовою в школі-ліцеї "Чорноморський" з 2015 р. Учитель хімії у загальноосвітній приватній школі "Просвіта" з 2016 р. Репетитор для підготовки до олімпіади з хімії з 2014 р. Репетитор для підготовки до здачі...


Викладацький стаж 17 років. Індивідуальний підхід.


20 років досвіду 2 роки викладання в ОПУ 4 роки в коледжі ОСТ 10 років викладання на курсах іноземних мов 4 роки роботи викладачем іноземної мови за кордоном (Китай)
30

Top