Репетитор з географії

Тим, хто хоче поліпшити свої знання навколишнього світу, допомогу завжди надасть досвідчений репетитор з географії. Це важливий, також при цьому неймовірно цікавий шкільний предмет. Однак в шкільних програмах це предмет часто недооцінений. Як наслідок, уроків проводиться дуже мало, а матеріал подається поверхово. Наші викладачі допоможуть не тільки підвищити оцінки з предмету, а й поділяться з Вами та Вашими дітьми новими цікавими знаннями про міста, країни і континенти.

Всі репетитори проводять індивідуальні заняття з географії, як по Скайпу, так і вдома у клієнта або репетитора. Захоплюючі заняття проходять в динамічній та цікавій формі, завдяки чому матеріал засвоюється швидше. Також викладачі допомагають підвищити загальний рівень знань та ерудиції. Протягом індивідуальних уроків вони обов’язково розкажуть Вам про корисні копалини, клімат й природні умови різних континентів, культури і економічний розвиток країн та окремих регіонів. Також наші репетитори географії зацікавлять Вас до подальшого вивчення географії, розпалять бажання подорожувати та відкривати для себе нові країни і культури.

Ґрунтовна підготовка до ЗНО з географії повинна починатися з вибору висококваліфікованого репетитора, запевняють викладачі зі стажем. Адже, як показує практика, тільки фахівці можуть швидко підтягти знання учнів, які бажають вступити на такі престижні факультети, як туризм, економіка або екологія. І допомогти їм отримати заповітні високі бали з цього неймовірно цікавого, але досить складного шкільного предмета.

Повторення матеріалу під чітким наглядом репетитора допоможе учневі досягти своєї мети — отримати високу оцінку за пройдений тест ЗНО з географії та вступити на бажану спеціальність.

Географія
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по географії. Всього репетиторів в базі: 8460

Викладацький стаж 5 років.


З 2013 року працюю викладачем кафедри фізичної географії, краєзнавства і туризму КНУ. У навчанні особливий акцент ставлю на індивідуальному підході. Маю понад 10 публікацій з географії і методики викладання.Я засновниця репетиторського центру. Ми пропонуємо якісну підготовку до ЗНО та ДПА, а також допомагаємо учням усунути "прогалини" за шкільною програмою.


Стаж роботи в школі викладачем Географії та Історії України 25 років. Робота репетитором з Географії та Історії України 12 років. Готую школярів по цих предметах. Великий стаж, успішність підготовки до ЗНО гарантую. Також готую дітей молодших класів з усіх...


В школі працюю з 3 курсу, репетитором - 8 років. Допомагаю учням як підготуватися до ЗНО, так і просто підтягнути по предмету.


Є досвід викладання в школі. Протягом чотирьох років проводила адаптовані екскурсії для школярів,дошкільнят і школярів з обмеженими можливостями.
Досвід репетиторства та підготовки до ЗНО - 4 роки, методи викладання і підготовки: написання схематичного конспекту, аудіо уроки, перегляд відео-уроків, робота з картою, ефективне запам'ятовування дат, тестування, вивчення пам'ятних місць та історичних...


Маю досвід викладання у репетиторському центрі. Займався підготовкою учнів до здачі ЗНО, шкільних екзаменів і написання олімпіад. Заняття проходять з використанням різноманітних форм роботи, серед яких значна увага приділяється розв'язанню тестових завдань.


Стаж роботи в школі 33 роки. Працюю Репетитором 12 років.


Досвід репетиторської діяльності - 3 роки Можу знайти спільну мову з дітьми будь-якого віку, зацікавити предметом. За роки діяльності усі учні та батьки були задоволені результатами.Стаж роботи 21 рік, учитель Макіївського ліцею №1, зараз вчитель географії та економіки ЗОШ №133 р. Дніпропетровська, маю велику кількість учнів з високим балом за ЗНО

Top