Каталог репетиторів польської мови

В останні роки спостерігається тенденція все більшої популяризації польської мови. У зв’язку з цим вельми актуально вже сьогодні почати заняття з репетитором польської мови. Звичайно, можна спробувати вивчити мову самостійно за підручниками або в групі, але тільки індивідуальні уроки з репетитором польської мови допоможуть Вам досягти бажаного результату — говорити польською і без проблем розуміти співрозмовника .

Вивчення польської мови з репетитором допоможе Вам:

Переваги наших репетиторів польської мови

На нашому сайті Ви можете знайти репетитора з польської мови, який підійде саме Вам!

У разі якщо Ви плануєте їхати в Польщу на відпочинок або в ділову поїздку, хочете продовжити навчання в Польському інституті або знайти роботу в одній з Польських компаній, то досвідчені педагоги неодмінно допоможуть Вам отримати потрібний рівень знань.

Чим же вигідно відрізняються послуги репетиторів польської мови?

По-перше, індивідуальні уроки гарантують максимальну концентрацію уваги під час навчання. Як правило, при такому підході виключені прогалини в освоєнні матеріалу, а швидкість навчання в рази перевищує самостійне вивчення мови.

По-друге, викладачі, у яких за плечима багаторічний досвід, підберуть методику, яка підійде саме Вам розкрити свій потенціал і з найменшими зусиллями вивчити польську мову.

По-третє, заняття з репетитором з польської мови — це гнучка система, яка вільно змінюється з уроку в урок в залежності від методичних потреб і можливостей учня, будь школяр чи дорослий.

Польська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по польської мови. Всього репетиторів в базі: 8273

5 років викладацького стажу


Приватний репетитор з 2014року. Індивідуальний підхід до кожного учня. Можу підготувати до співбесіди на "Карту поляка"


Пропоную послуги репетитора та перекладача з польської мови. Мовна практика, практика усного та письмового перекладу, робота по підготовці абітурієнтів до вступу до ВУЗів Польщі та на карту Поляка. Приватні заняття з польської мови надаю протягом 9 років....20 років


Англійська мова - 5 років Німецька мова - 5 років Французька мова - 4 роки Польська мова - 2 рокиЯ рада поділитися своїми знаннями, допомогти людям вивчити мову і, таким чином досягти пославленной мети, а також розширити горизонти свого світу. Я володію польською та італійською мовами на рівні носія мови. Викладаю російською, українською, польською...


З 1992р. є доцентом, а з 2012р. - професором кафедри іноземних мов НАОМА. Використовую сучасні (в тому числі авторські) методики. Серед клієнтів співробітники міжнародних компаній, посольств, великих компаній.


близько 4-ьох років


Проведу якісну підготовку до ЗНО та ДПА з нової ефективної авторською методикою. Без складних правил, тільки доступний матеріал. Для учнів 11 класу - перше заняття безкоштовно. І приємний бонус: абітурієнти зможуть пройти тест у форматі ЗНО. Це допоможе...


Досвід викладання у Вузі з 2009 року. Викладаю: математика до 9 класу, хімія - в тому числі і студентам


Досвід педагогічної діяльності – з 2004 року.


З 2000 року працюю викладачем Хмельницького політехнічного коледжу


Досвід викладання 5 років. Працювала в приватній мовній школі. Програми навчання підбираю в залежності від потреб і особливостей кожного учня: робота, переїзд до Польщі, вступ до польських ВУЗів, підготовка до іспиту на карту Поляка і т. д. Працюю над...

Top