Репетитор фізики в Одесі


Шкільний предмет фізика може бути дуже навіть цікавим, якщо в його вивченні Вам допомагає репетитор фізики в місті Одеса. З нашими викладачами всього лише за кілька занять зможете краще зрозуміти той матеріал, який Ви не розуміли в школі. Але пара занять — це не досить для того, щоб всерйоз поліпшити свої знання з фізики, тому ми рекомендуємо вам тривало займатися з нашим репетитором з фізики в Одесі щоб ви вільно почували себе в сфері фізичних законів і не боялися самостійно проводити фізичні досліди і дослідження.


«Репетитори України» мають у своєму розпорядженні тільки найбільш досвідчених репетиторів фізики, в Одесі які з радістю навчать Вас всім законам фізики. Репетитор з фізики з великим професіоналізмом і трепетом підійде до навчання Вас фізики. З нашою допомогою ви легко зможете орієнтуватися в фізичних законах і з легкістю застосовувати їх в житті. Абсолютно будь-який студент і школяр зможе не боятися відповіді біля дошки. Також Ви з легкістю здасте іспити або Зовнішнє Незалежне Тестування з фізики тільки на вищому рівні.

Загалом, знання фізики можна застосувати не тільки в школі чи університеті, а й повсякденному житті.

Одеса
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів фізики, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8224

2 роки стажу. Індивідуальний підхід, зрозумілість викладання матеріалу


5 років шкільний уситель і 5 років викладач Вузу. Зараз астный викладач із власною методикою, що враховує вікові особливості, специфіку вашої дитини.


Аспірантка хімічного факультету. Учасник понад 20 конференцій з хімії та педагогіці. Викладач хімії та фізики. Працюю в центрі міста. з 2013-15 рр .. - викладач приватної школи Надаю репетиторські послуги по skype. Заняття у зручний для Вас...


6 років


11 років викладацької діяльності у школі вчителем фізики та астрономії.


Викладацький стаж - 35 років.


Працювала в школі, гімназії.


Після закінчення університету зайнявся репетиторством в Ізмаїлі, працював з осені 2015 по кінець весни 2018. У зв'язку з переїздом до Одеси шукаю учнів. Знаходжу спільну мову з учнем, пояснюю , а не роблю уроки за дитину.


30 років роботи в загальноосвітній школі і роботи в індивідуальному режимі. Гарантія результату. Безкоштовне пробне консультаційне заняття 30 хв.


Стаж роботи 10 років.


Я вчу математики, а не шаблонного рішення задач!, не роблю домашнє завдання, не вирішую контрольні!, вчу думати, будувати логічні ланцюжки, доводити теореми і задачі(особливо в геометрії). Після місяця,двох занять зі мною, дитина починає розуміти математику,...

10 років Викладач коледжу - Юридичного,викладаю фізику, математику,інформатику)))


Полтавський військовий інститут


21 рік

Top