Ви хочете знайти репетитора з фізики в Харкові? При цьому шукаєте тільки висококваліфікованого і досвідченого педагога, який швидко навчить Вас або Вашу дитину азам цієї складної науки? Тоді скористайтеся послугами нашого сайту. Тут Ви зможете підібрати для себе дійсно ідеального репетитора, заняття з яким будуть не тільки ефективними, але і дуже цікавими і пізнавальними.

Наші викладачі з фізики допоможуть досконально вивчити цю точну науку. З ними глибоко і якісно засвоїти навчальний матеріал зможуть навіть учні з гуманітарним складом розуму. Кваліфіковані репетитори зно з фізики з Харкова допоможуть усунути прогалини у вивченні окремих тем і підвищити успішність, відмінно підготують до написання контрольних та екзаменаційних робіт, а також складання зовнішнього незалежного тестування. Результат від проведення таких занять не змусить себе чекати!
Індивідуальні уроки проводять тільки компетентні фахівці: студенти старших курсів фізичних факультетів провідних вузів країни, шкільні вчителі, а також університетські викладачі.

На нашому сайті Ви можете вибрати викладача не тільки виходячи з його кваліфікації і досвіду роботи, але і місця проведення занять, їх вартості, а також спираючись на відгуки інших учнів про роботу репетитора.

Також у Вас є можливість вибрати оптимальний варіант проведення занять. Це можуть бути традиційні уроки на дому у викладача або з виїздом до учня. Цей метод дає можливість заощадити час і навіть гроші, при цьому, як показує практика, його ефективність дуже висока.
Досвідчений репетитор з фізики в Харкові, якого Ви знайдете на нашому сайті, допоможе Вам або Вашій дитині в найкоротші терміни досягти поставленої мети і освоїти всі ази такого складного предмета, як фізика.

Харків
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів фізики, Харків. Всього репетиторів в базі: 8471

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


2 года


Понад 35 років. Остання посада - викладач кафедри фізики технічної академії. На заняттях ми не вирішуємо, а РОЗБИРАЄМО всі типи завдань з досліджуваного розділу. В результаті досягається досить висока інтенсивність занять. Як підсумок - всі мої учні успішно...


Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....


Рік роботи репетитором


8 років. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики. Харківський машинобудівний коледж - викладач фізики та загальної фізики 1-2 -й курс. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики.


4 годаЗаймалася репетиторством як вдома, так і працюючи по скайпу. У дистанційному навчанні використовуються спеціальні додаткові програми для кращої взаємодії. Знаходжу підхід до різних діткам. Для молодших класів використовую пояснення на "живих...


Стаж викладання


Досвід репетиторства з 2010Top