Життя – це рух, а саме тому дуже важливо постійно самовдосконалюватися та осягати нові знання. Допомогти впоратися з цією метою завжди зможе репетитор Львів.

Асоціація репетиторів України – це найкращий пошуковий сайт, в якому знаходиться близько 5 тисяч фахівців з різноманітних дисциплін. Репетитор у Львові допоможе Вам досягти поставлених цілей, будь-то бажання скласти успішно випускні тести або освоїти нові горизонти знань.

Унікальність нашого сайту полягає в тому, що Ви можете самостійно підбирати собі викладача. Із запропонованого списку претендентів Ви вибираєте того фахівця, який найбільше підходить під Ваші критерії. Для цього Вам достатньо буде скористатися запропонованими фільтрами, які допоможуть відсіяти претендентів, які не підходять Вашим запитам і залишити лише тих, хто може Вас зацікавити.

Ви можете вибирати кандидата за такими факторами:

- дисципліна (предмет);

- вартість заняття;

- місце проведення занять (місто, район);

- форма навчання (особисті зустрічі, скайп);

- стать фахівця;

- вік;

- досвід роботи;

- рівень викладача тощо.

Для того, щоб кожен учень міг більше дізнатися про свого майбутнього викладача, ми просимо їх надати коротку інформаційну характеристику про себе. Таким чином, наші клієнти можуть дізнатися, де репетитор у Львові вчився, працював, який його багаж знань і де він його застосовував. Крім загальної характеристики, ми надаємо можливість кожному відвідувачу сайту ознайомитися з професіоналізмом учителя, прочитавши про нього відгуки його попередніх учнів. Суб’єктивна думка оточуючих може скласти цілком об’єктивну оцінку фахівця, яка допоможе Вам зробити правильний вибір.

Якщо Ви рішуче настроєні знайти репетитора у Львові та розпочати з ним індивідуальні заняття, тоді не варто відкладати це рішення в довгу шухляду. Звертайтеся до нас, і наші фахівці досить швидко допоможуть Вам знайти того, з ким всі Ваші плани і цілі перетворяться в реальність.

Залишилися питання? Тоді телефонуйте нам, і ми Вам на них відповімо. Номер телефону Ви зможете знайти на головній сторінці нашого сайту.

Львів
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Львова. Всього репетиторів в базі: 8471

Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...


З 1994 по 2012 рік учитель математики в середніх школах р. Караганди: у 1994-1995 навч. році в СШ № 20 , в 1995-2012 рр. у ЗОШ № 30. Звільнилася у зв'язку з переїздом на ПМЖ в Україну. Маю кваліфікацію вчитель вищого рівня кваліфікації вищої категорії. Маю...


Я засновниця репетиторського центру. Ми пропонуємо якісну підготовку до ЗНО та ДПА, а також допомагаємо учням усунути "прогалини" за шкільною програмою.


20 років роботи в середній школі вчителем математики, досвід роботи репетитором - 15 років


1 рік


Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


Досвід складає 1 рік


Жила за кордоном. Маю досвід викладання англійської мови дітям.


Приватний викладач. Є досвід роботи з дошкільнятами: за допомогою спеціальних методик навчаємося читати та писати, а в іграх поповнюємо словниковий запас і вчимося спілкуватися. У заняттях з дорослими основний акцент - граматика, лексика, а також...Працюю вчителем 13 років, готую учнів до ЗНО та ДПА. Також допомагаю дітям і дорослим у вивченні української мови. Звертайтеся. Для кожного складаю індивідуальний план, застосовую особистісний підхід та використовую сучасні методи навчання.


Досвід педагогічної діяльності – з 2004 року.


После учебы 7 лет работы в школе - информатика+физика, с 2002года преподаю физику в техникуме,преподаватель высшей категории, старший преподиватель. Мир интересен и разнообразен - узнаватькак он устроен и по каким законам функционирует - занимательно!...


Практика -4 школи Львова, 6 місяців загалом 2014-2015 н.р - СЗШ№ 21 Більше 22 % учнів кожного року здають ЗНО на 185+ На відміну від одної групи репетиторів, я не пишу що успішно закінчив математичний факультет, адже знати математику і пояснювати...


10 років

Top