Репетитор з економіки

Освоїти основи економічної теорії, мікро- і макро-економіку, а також пройти поглиблений курс навчання Вам допоможуть кваліфіковані репетитори з економіки. Незалежно від того, вивчаєте Ви економічні дисципліни в навчальному закладі і потребуєте професійної підтримки досвідченого викладача, або хочете освоїти ази економічної діяльності для особистих потреб, репетитор з економіки допоможе вирішити багато проблем в зв’язку з цим.

Індивідуальні уроки допоможуть Вам легко і в найкоротші терміни освоїти необхідний обсяг інформації, структурувати її для кращого розуміння і зрозуміти для того, щоб запам’ятати на довгий час.

Кожен з викладачів, представлених в нашому каталозі, має багаторічний досвід і особисто розроблені методики навчання. Більш того, в арсеналі кожного репетитора з економіки, як правило, є цілий ряд підходів до процесу навчання. Вибір залежить безпосередньо від учня: рівня його знань і загальної ерудиції, характеру, темпераменту, особливостей сприйняття і т.п.

У чому ж полягає перевага індивідуальних занять перед навчанням в групі?  1. Програма підбирається індивідуально, виходячи з потреб і можливостей учня. Є можливість швидше проходити знайомий або легкодоступний матеріал, а також приділяти достатньо багато часу складних темах.

  2. Під час індивідуальних уроків учень знаходиться під пильною увагою викладача, що забезпечує максимальну концентрацію уваги. В результаті продуктивність таких занять підвищується в кілька разів у порівнянні з навчанням в групі, а тим більше в порівнянні з самостійними заняттями.

  3. Викладач має можливість підлаштуватися під індивідуальні особливості особистості учня. Адже хороший вчитель — це ще й психолог, який чуйно реагує на особистісні характеристики учня.Роблячи вибір на користь репетитора з економіки, Ви без сумніву будете у виграші!

Економіка
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по економіки. Всього репетиторів в базі: 8460

з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...викладацький стаж 14 років


Підготовка до міжнародних іспитів з англійської мови FCE, TOEFL, IELTS,BEC, MBA. Підготовка до ЗНО. Підготовка до здачі ДіпІФР(рус)-МСФО Англійська мова для моряків. Репетитор з англійської мови для дітей та дорослих. Оплата за домовленістю. Загальний...


Викладацький стаж у Внз - більше 15 років. Викладаю дисципліни "Політекономія", "Макроекономіка", "Мікроекономіка", "Міжнародна економіка", "Маркетинг". Маю власні методики навчання, наукові статті.


Маю досвід роботи репетитором більше 5 років. Викладаю матеріал з практичної точки зору. Можу допомогти підготуватися до співбесіди, презентації, звіту, екзамену. Консультую по робочих питаннях у сфері фінансового аналізу, бюджетування, прогнозування,...


З 2011 року, з 2015 року – експерт ЗНО з визначення порогового балу. Викладання українською і російською мовами.


1 рік працював психологом у школі, а також займався математикою з підлітком (5 клас) у нього вдома. Для мене це було зовсім нескладно, навіть приємно, коли бачиш, що ти пояснив і дитина зрозумів як вирішувати задачу, або рівняння.


1


Вчитель економіки. Стаж викладання - 20 років.


та студентів ВНЗ.


Викладання економічних дисциплін, німецької та англійської мови, а також базового рівня угорського


Стаж викладання


Викладач кафедри Економіка і підприємництво ЗДІА з 1995 по 2004 рік, доцент кафедри Менеджменту зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності з 2004 по


Один рік працювала в ролі репетитора. Та пів року практики в приватній школі КМДШ.

Top