Репетитор з програмування в Одесі

У кожній школі зараз викладається такий важливий в сучасному світі предмет, як інформатика. Але, на превеликий жаль, програма дуже поверхнева, спрямована тільки на придбання базових знань. Розібратися з ними сучасним дітям дуже просто, тому і отримати високу оцінку в атестаті не велика проблема. Та й підготовка до ЗНО не включає знання цього предмета.

Але уявімо ситуацію, що школяр вирішив піти в технічний ВУЗ, де у нього буде не просто інформатика, а програмування, з усіма складнощами його вивчення. Що робити йому в такому випадку — отримувати погані оцінки, вчити ретельно предмет самостійно? Все це не дасть потрібного результату, адже тільки репетитор з програмування в Одесі зможе дати потрібні знання, підготувати свого учня до складання іспиту в університеті і допоможе з легкістю освоїти всі нюанси свого предмета.

Індивідуальні заняття можуть проводитися у зручний для студента час, коли у нього немає сильної завантаженості з інших предметів. В основному, всі вчителі намагаються працювати на умовах своїх учнів, тому і ефективність від таких уроків набагато вище. Репетитор програмування в Одесі може також працювати у себе вдома або на робочому місці, якщо він викладач у ВНЗ, або навіть приїжджати додому до своїх учнів.

Важливо знати, що тільки хороший репетитор з програмування в Одесі зможе відразу розібратися в сильних і слабких сторонах своєї дитини, і давати їй знання в такому темпі, який буде зручним. Для того, щоб зрозуміти, що викладач дійсно професіонал своєї справи, бажано провести з ним пробний урок, щоб познайомитися з його особливостями викладу матеріалу і зрозуміти, настільки він підходить конкретно вашій дитині.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 5 викладачів програмуванні, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8471

Стаж 9 років.


В останні кілька років навчаю початківців програмістів. Мова програмування C . Можу підготувати програміста з повного нуля.


У своїй роботі часто використовую сервіси від компанії Google, що допомагає учням краще засвоїти і закріпити матеріал.


Top