Репетитор в Сумах

Репетитор Суми — це не просто вчитель, який у кожного з нас був у школі, а справжнісінький наставник і друг, що допомагає досягти великих висот у досліджуваній сфері, будь то іноземна мова, точна наука чи акторську майстерність.
Асоціація репетиторів України надає жителям країни великий вибір фахівців в найрізноманітніших сферах. Всі вони мають різний статус: студенти, аспіранти, шкільний учитель, викладач технікуму, ліцею, вищого навчального закладу, носій мови, доктор і кандидат наук, а також приватний викладач. Таким чином, у нас ви можете знайти репетитора в Сумах, здатного заповнити прогалини в шкільних знаннях учнів, а також попрацювати з кандидатом науки, який сам досяг високих вершин у досліджуваній сфері та бажає допомогти іншим добитися не менших результатів.
Кожен репетитор в Сумах, який зареєстрований на нашому сайті, має коротку біографічну характеристику. Вона допомагає учневі заочно познайомитися з даними представником і оцінити його професійні навички. Також ми надаємо кожному своєму клієнтові залишити про свого наставника відгук. Завдяки цим відгуками ми маємо можливість контролювати своїх вчителів, а інші клієнти можуть дізнатися про кандидата об’єктивну оцінку.
Якщо вам потрібен репетитор в Сумах, то ми з радістю готові вам знайти хорошого фахівця. Вкажіть на сайті необхідні вам параметри, скориставшись спеціальними фільтрами, і ми підшукаємо вам потрібного фахівця. Наші менеджери швидко підберуть вам кілька варіантів і запропонують вам їх на вибір. Після того, як ви визначитеся з викладачем, ми організуємо вам з ним зв’язок. Вже протягом години він вас набере, і ви погодите місце, день і час для першого заняття.
Ми звикли працювати швидко і якісно, ​​адже намагаємося допомогти абсолютно кожного клієнта знайти хорошого фахівця і стати трохи ближче до поставленої мети.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Сум. Всього репетиторів в базі: 8471

Педстаж більше 30 років, вища категорія, старший викладач. Викладала хімію в школі і технікумах. Мої учні були призерами міських та обласних олімпіад. Маю досвід роботи з підготовки учнів до ЗНО,


2 года


Працюю вчителем фортепіано в муз. школі 3 роки


Стаж роботи в цій сфері 4 роки.


2 роки. Працюю вчителем біології та основ здоров'я в школі. Мої учні займають призові місця в міській шкільній олімпіаді з біології, а також є слухачами МАН. На своїх уроках я використовую інноваційні методи та прийоми навчання.


На першому-другому місяцях навчання від своїх учнів старших 40 я часто чую : " Долати мовний бар'єр ? ЗАРАЗ ? Думати англійською ?! Не-е-е, це не для мене, це не реально, я звик...." В одній руці я тримаю м'яку іграшку , в іншій - листок...Мав досвід роботи в дитячих таборах (2 роки по 3 місяці), до цього часу займався підготовкою учнів до ЗНО з біології та географії. При викладанні задіюю в учня як і аудіальні органи сприйняття так і візуальні. На заняттях з біології можливе використання...


Стаж - 35 років; шкільний учитель; 1979 - 1996 р.р. - вчитель початкових класів; 1996 - 2014 р.р. - вчитель російської мови та світової літератури, інформатики, української мови і літератури


Маю понад 10 років педагогічного стажу роботи з дошкільниками в дитячому садку. Проводжу логопедичні заняття для діток , у процесі яких йде постановка і автоматизація звуків. Комплексний розвиток артикуляційних навичок, дрібної моторики, слухового,...Досвід викладання - 18 років. Викладала в школі, Вузі, гімназії, на мовних курсах. також працювала перекладачем.
5 років викладав у СНАУ хімію, зараз займаюся репетиторством

Top