› 
Львів
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів хімії, Львів. Всього репетиторів в базі: 8353


Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)


10


Проходила педагогічну практику в гімназії "Престиж" м. Львова.


2012-2016 рр .-спеціалізувалася на кафедрі аналітичної хімії. З 2016 р. -спеціалізуюся на кафедрі фізичної хімії. Зараз навчаюся в одному з кращих Вузів України. За роки навчання , 2 роки з них займаюся репетиторством. З радістю візьмуся за роботу з...


Студентка-магістр кафедри технологія органічних речовин спеціальності хімічної технології та інженерії тому з цікавістю та та особливим підходом навчу хімії. Також розповіді змісту хімічної науки і необхідність для життя й роботи.


Закінчила школу ,отримавши диплом із відзнакою та срібну медаль. Навчаюся у ЛНМУ. Маю хороші знання з англійської мови, української мови та літератури, біології. Успішно склала ЗНО з цих дисциплін . Зможу передати усі навички та лайфхаки здачі цих предметів....


3-х річний викладацький стаж у університеті + на півставки додатково викладаю у коледжі.


Займаюсь репетиторством близько року15 years


Викладала англійську учням молодших класів, займалася англійською мовою з дошкільниками в дитячому реабілітаційному центрі.


Займаюся я виключно по Скайпу, проте уроки проходять дуже інтенсивно. Що й показує результат- більшість моїх учнів стають учасниками та переможцями предметних олімпіад.Найбільш зацікавленим учням я допомагаю з участю у різноманітних конкурсах.

Top