Репетитор вищої математики в Харкові

Багато вчених вважають, що саме рівень розвитку вищої математики відображає рівень розвитку всієї нашої цивілізації. Це — найточніший інструмент, за допомогою якого ми пізнаємо навколишній світ або вирішуємо проблеми найскладніших розрахунків. Вища математик необхідна і астроному, що спостерігає Всесвіт, і інженеру, що проектує гігантські мости, а репетитор з вищої математики в Харкові — ключ до досягнення успіху.

Через складність цієї науки майбутнім астрономам і інженерам часто необхідна допомога в її вивченні. Індивідуальні уроки з цього предмету не завадять будь-якому студенту чи старшокласнику, оскільки практично кожен початківець в цій області стикається з деякими труднощами. Тому перш за все потрібно уважно вибрати викладача.

Репетитори з вищої математики в Харкові — це професіонали найвищого класу, часто мають наукові ступені і патентовані наукові розробки. На сайті repetitor.org.ua працюють саме такі люди. Вони розуміють ваші проблеми і поставляться серйозно до будь-якого завдання, будь то освоєння курсу «з нуля» або підготовка до проміжної контрольної. На нашому сайті обов’язково знайдеться відповідний саме вам репетитор з вищої математики в Харкові .

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів вищої математики, Харків. Всього репетиторів в базі: 8257


8 років. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики. Харківський машинобудівний коледж - викладач фізики та загальної фізики 1-2 -й курс. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики.


Займалася викладанням IT курсах, а так само допомагала багатьом студентам у вирішенні завдань.Досвід репетиторства з 2010
Почав свою репетиторську діяльність ще в 2014. На той момент пояснював студентки психологічного факультету вищу математику. В результаті, вона успішно здала іспит.


Підготував 3 покоління ЗНОшников з математики і 2 покоління з фізики. Крім цього, 3 роки займаюся з школярами за звичайною шкільною програмою та поглибленої (фіз-мат класи), готую до вступних іспитів (в Україні і за кордоном), МАН, турнірів та олімпіад. Також...


4 роки3.5


Допоможу школярам, студентам розібратися в матеріалі (шкільний курс і курс вищої математики). Вирішую індивідуальні завдання з вищої математики (курс математичного аналізу, аналітична геометрія, лінійна алгебра, диференціальні рівняння)

Top