Каталог репетиторів з математики в Харкові

Вам потрібен репетитор з математики в Харкові? Ми допоможемо вам вибрати! Наш професійний репетитор математики знайде підхід до кожного учня, розробить індивідуальну методику навчання. Результат не змусить себе чекати.

Математика — мабуть, найдавніша і одна з найбільш універсальних наук. Однак, незважаючи на свою поширеність, вона до цих пір багатьох відлякує. У школі на кожен клас знайдеться всього два-три відмінники, які з легкістю вирішують завдання і не бояться контрольних з математики. Тим часом, саме ви можете прикрасити цю трійку знавців, а заодно і шокувати прискіпливу шкільну математичку. У цьому вам допоможе наш репетитор з математики в Харкові, якого ви можете знайти в компанії «Репетитори України». Вситель математики допоможе вам надолужити згаяне і вдосконалити свої знання в тих розділах, які вам здавалися ледь знайомі. Досвідчений викладач навчить вас не тільки вирішувати завдання, а й проникати в глибини математичного аналізу. З таким багажем знань вам буде не страшний залік з диференціальних рівнянь, іспит з комбінаторики або просто шкільна контрольна з логарифмам.

Приватні репетитори з математики в Харкові

Репетитор ЗНО з математики в Харкові може займатися з вами там, де ви захочете і коли захочете. У будь-якому випадку програма і терміни навчання будуть підібрані індивідуально, так, щоб досягти найкращого результату. Адже компанія «Репетитори України» має справу лише з висококваліфікованими педагогами, що мають відмінні рекомендації від їх колишніх учнів.

Завдяки індивідуальних занять з репетитором з математики в Харкові ви навчитеся:

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів математики, Харків. Всього репетиторів в базі: 8460

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


ЛСТТС 2002 - 2004 , ЛГАУ 2004 - 2014


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.


2000 ЗОШ №63 м Харків викладач інформатики 2001 - 2012 Харківський радіотехнічний технікум викладач 2003 Харківський радіотехнічний технікум зав. лабораторією "ЕОМ, мікропроцесорів та периферійного обладнання" за сумісництвом 2012-2014 ДВНЗ...


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.


Досвід викладання у Вузі з 2009 року. Викладаю: математика до 9 класу, хімія - в тому числі і студентам10


З 2015 року почала займатися репетиторством, так як мені це подобається. Моя робота приносить мені лише задоволення, а це важливо в роботі з дітьми. Особисті якості: комунікабельність, чесність, відповідальність, організованість, бажання працювати та...Працював у школі: вів гурток для обдарованих дітей, які поглиблено вивчають хімію і біологію. Був класним керівником. Працював у клініко-діагностичній лабораторії. Зараз науковий співробітник інституту в структурі Національної академії медичних наук України....


працюю вчителем в школі з 2012 року


Я викладаю вже 2 роки учням до 9 класу, готую до ДПА та олімпіад. Розповідаю речі за межами шкільного курсу, але не менш важливих.Викладацький стаж 3 роки. З них 2 роки це репетиторство. І 1 рік - робота в приватній конторі (приватні групові заняття).

Top