Як знайти репетитора з англійської мови в Харкові?

Кращі репетитори англійської в Харкові пропонують свої послуги на нашому сайті. Вони підтягнуть граматику, розмовну англійську і з легкістю підготують до здачі потрібних тестів в університеті.

Щоб завжди випереджати конкурентів і домогтися справжнього успіху в будь-якій сфері діяльності, вам просто необхідно опанувати англійську мову. Такі сьогоднішні реалії. Англійська є інтернаціональною в спілкуванні, і тільки її знання відкриє перед вами міжнародні горизонти!

Подорожувати, самостійно вести переговори з бізнес-партнерами, заводити нових друзів по всьому світу, здобути освіту в Гарварді — все це стане можливо для вас.

Відомо, що найбільш ефективна форма навчання — це індивідуальні уроки. При такій формі навчання вирішальне значення має вибір викладача. Яким же повинен бути ваш ідеальний репетитор?

Приватні викладачі англійської мови в Харкові

Репетитор англійської мови в Харкові повинен знайти до вас індивідуальний підхід. Само собою, він повинен мати досить високу кваліфікацію, навички вільного і невимушеного спілкування як англійською, так і вашою рідною мовою. І він може підібрати найбільш ефективні і цікаві саме для вас методики викладання. Тим більше, якщо мова йде про дітей.

Переваги індивідуальних занять

На сервісі Repetitor.org.ua ви можете знайти найкращого вчителя, так як у нас  представлені повні портфоліо викладачів, є інформація про їхній досвід роботи та мовну практику. Також ви зможете знайти репетитора по скайпу (онлайн) або в вашому районі, щоб займатися вдома.
На Repetitor.org ви зможете знайти репетиторів різного рівня кваліфікації, в тому числі

Від досвіду і рівня кваліфікації буде залежати ціна заняття, тому ви гарантовано зможете  підібрати прийнятний  для вас варіант. Всі викладачі мають високий рівень володіння англійською мовою. Переконатися в якості послуг, що надаються ви можете, прочитавши відгуки.

Підготувати школяра до тестування, допомогти студенту підтягнути «хвости», або підготувати батьків до співбесіди з іноземними роботодавцями — вирішити будь-яку з цих завдань (і багато інших) вам допоможе перевірений нами викладач.

На нашому сайті представлена ​​величезна кількість репетиторів. Серед них ви легко зможете вибрати того, з ким «спрацюєтеся» краще за всіх.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 16 викладачів англійської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 8257

Добридень! Пропоную Вам як індивідуальні, так і заняття в корпоративних групах під конкретні цілі. Підготовка до різних іспитів, українським, британським, TOEFL і т.д. Звертаю Вашу увагу, що для якісної підготовки до ЗНО потрібно досить багато часу, від року...


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


12 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 1 рік - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн) 6 років - Досвід підготовки до ЗНО (Кращий РЕЗУЛЬТАТ моїх студентів ЗНО 2016 року...1 рік


Потрібна російська мова для навчання, для роботи або щоб просто спілкуватися? З задоволенням допоможу. У мене чималий досвід викладання іноземцям з арабських країн, Європи і Америки. Сам я володію арабською і англійською, так що ми знайдемо спільну мову....


2013 р. — викладач кафедри методики та практики викладання іноземної мови, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов. З 2011 року працюю репетитором англійської та французької.


3 роки п


Пропрацювала приватним викладачем 26 років.
6 років


Щоденні уроки англійської мови за інтенсивною програмою.Комунікативна методика. Вам буде потрібно від 15 до 30 хвилин в день, ваш смарт Ви будете не тільки одержувати індивідуальні завдання, але і практикувати мову РЕГУЛЯРНО, в БУДЬ-якому місці і в...


Володію досконало англійською.Тривале проживання за кордоном!велика практика і головне я навчу вас відчувати мову!Зі мною ви заговорите!Успіх-гарантую!Знають багато-вміють навчити одиниці!Я-це те що вам потрібно!дзвоніть не пошкодуєте!


Hi Guys: To the questions : "How can I learn English ? I understand English, but I can't speak it well. Why? The answers are to be found during my lessons. I am immensely interested in British English and this is my main asset to share my...


Працюю приватним репетитором близько трьох років. На своїх заняттях роблю акцент на розмовну мову.

Top