Nebotov Alexander Valerievich


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства

 Дипломи

Nebotov Alexander Valerievich - Відгуки учнів

Відгуки учнів

  19.06.2018
   Мария

  Пунктуальный, опытный и отличный преподаватель! За очень малое количество занятий удалось подготовится к ЗНО по английскому языку и сдать даже лучше, чем я ожидала. Огромное спасибо Александру Валерьевичу!

  05.05.2017
   мама Інна
  Хороший викладач англійської мови. Вміє знайти підхід до учня, налагодити з ним контакт, цікаво і дохідливо все пояснює. Займається син, каже що все подобається.Продовжуємо займатися.
  02.03.2017
   Олена
  Уважний і досвідчений репетитор. Знає про що говорить і чому так вважає. Заняття дуже продуктивні і насичені. Всім задоволена. Сміливо рекомендую.
  10.01.2017
   Ірина
  Відмінний викладач з індивідуальним підходом. За короткий термін зумів мені допомогти освоїти ази італійської мови. До заняття підійшов дуже відповідально.
  05.01.2017
   Лілія
  З особистих причин заняття довелося припинити, але можу сказати, що репетитор хороший. Пояснює доступно і зрозуміло.
  08.12.2016
   Костянтин
  Кваліфікований викладач. Мені сподобалося займатися, пояснював матеріал в доступній формі . Індивідуальний підхід до уроків, заняття завжди була різноманітні.
  08.12.2016
   Олена
  Мені все сподобалося, відмінний репетитор, але за особистим обставина заняття довелося припинити.
  31.10.2016
   Руслана Валеріївна
  Хочу висловити подяку за цікаву роботу репетитора (уроки італійської мови). Багато почерпнула цікавої інформації, і отримала певні знання. Спасибі за надане співробітництво сайту і Неботову Олександру Валерійовичу.
  28.07.2016
   Катерина
  Дуже хороший репетитор. Допомагає зрозуміти і навчити мові, розташовує до себе. Результатами занять задоволена. Всім раджу цього репетитора.
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top