Репетитор французької мови в Харкові

Мова романтики, мова моди і хорошого кіно — ось що таке французька. І це є причинами того, що так багато людей по всьому світу хочуть вивчати цю мову, а викладач французької ніколи не сидить без діла. Втім, ні викладач, ні його учні не байдикують ще й тому, що французька — мова досить складний, і для повноцінного знайомства з нею потрібен досвідчений репетитор з французької мови в Харкові.

Зробити так, щоб ви, нарешті, запам’ятали відмінювання дієслів, словотвір, численні правила читання — і не менш численні винятки з цих правил — і при цьому не відбити у вас бажання до вивчення цього цікавого мови. Ось які завдання має вирішити професійний репетитор з французької мови в Харкові . Справедливості заради варто сказати, що не кожному таке під силу — але тут, в співтоваристві repetitor.org.ua, кожен викладач з цим успішно справляється.

Чи потрібно говорити, що найкращих результатів ви досягнете не в компанії з самовчителем, а в спільній роботі з викладачем , що дає вам індивідуальні уроки французької мови? Спробуйте і відчуйте різницю. Це також більш ефективно, ніж заняття в групах: адже увага вашого репетитора французької мови присвячується тільки вам, методика викладання адаптована під ваші потреби, і ви можете задавати будь-які питання і повторювати матеріал до тих пір, поки не освоїте на «відмінно».

Ви можете поставити задачу підготуватися до переговорів в Парижі або почати вивчення мови «з нуля» — обраний вами на нашому сайті репетитор з французької мови в Харкові гарантує вам її найкраще рішення.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів французької мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 8592

12 років - Досвід роботи у державних навчальних закладах. 15 років - Досвід репетиторської діяльності (очно). 1 рік - Досвід репетиторської діяльності (дистанційно, онлайн) 6 років - Досвід підготовки до ЗНО (Кращий РЕЗУЛЬТАТ моїх студентів ЗНО 2016 року...


2013 р. — викладач кафедри методики та практики викладання іноземної мови, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, факультет іноземних мов. З 2011 року працюю репетитором англійської та французької.


15 років викладацької діяльності


Даю приватні уроки англійської та французької з наголосом на граматику (будь-який етап навчання і будь-який рівень підготовки). Працюю і з навчальними, і з автентичними текстами. Заняття – індивідуальні (можна 2 особи). 2 рази на тиждень по 50 хвилин....


більше 2 років, викладав репетитором для дитини з 7 класу і надавав підготовку до ЗНО.


я


30 років


Стаж преподования - 10 років (англійський, голландський, право).

2011-2013 - приватний репетитор вдома з французької та англійської мови, працювала з дітьми 2-7 класів, а також дорослими. У цей же період було кілька робіт усного перекладача, а також робота в


Мій викладацький стаж вже протягом 2 років формується на базі Харькоской гімназії в центрі міста, методики я використовую класичні, в основному на основі оксфордських або кэмбриджских підручників, урок триває зазвичай годину, можливе виконання домашнього...


2 роки

Викладала англійську мову в технікумі, зараз викладаю в школі англійську та французьку мови. Також викладала і працювала на багатьох мовних курсах. Досвід приватної практики - 8 років.

Top