Репетитор алгебри в Харкові

Відомо, що алгебраїчні формули і розрахунки активно використовували ще стародавні вавилоняни. Так, в записах, знайдених на території стародавнього Вавилона, виявлені квадратні рівняння і алгоритми, проте, ці ж квадратні рівняння, не кажучи вже про рівняннях вищих порядків, дуже складні і для багатьох наших сучасників. З нашим репетитором алгебри в Харкові ви дуже скоро забудете про всі ці труднощі, і будете почувати себе в світі формул не гірше, ніж Анрі Пуанкаре або Карл Фрідріх Гаус. Компанія «Репетитори України» пропонує вам широкий вибір кращих репетиторів алгебри в Харкові.

Репетитор з алгебри підбере для вас індивідуальний курс занять з урахуванням початкового рівня ваших знань, а також цілей навчання. Якщо ви хочете отримати високий бал по ЗНО, а алгебра на сьогодні — не ваш козир, то індивідуальні заняття з викладачем допоможуть вам знайти себе саме в цьому предметі. Якщо ж у вас «на носі» сесія, а формули сприймаються як нагромадження незрозумілих символів — не впадайте у відчай: досвідчений викладач швидко виправить становище. Та й у всіх інших випадках допомога репетитора буде незамінна. Пройшовши курс індивідуальних занять з нашим репетитором алгебри в Харкові, ви будете впевнено почувати себе:

- На ЗНО з математики;

- В поєдинку з викладачем, що вирішує долю вашої стипендії;

- На математичній олімпіаді, де не всі навколо такі розумні, як вам здається;

- При роботі над комп’ютерними програмами, бо серйозному програмісту без математики — нікуди;

- В суперечці з опонентами, які не знають алгебри, так як при нагоді можна завжди ввернути щось розумне типу: ваш інтелект — це нескінченно спадна геометрична прогресія.

І ще, з вашим репетитором алгебри в Харкові ви можете домовитися про час і місце занять, які для вас найбільш прийнятні.

Харків
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів алгебри, Харків. Всього репетиторів в базі: 8471

1976-2014 р. р. викладач математики в середній школі. Працюю приватним репетитором протягом 20 років, готую учнів до ЗНО.


Займаюся з учнями 5-11 класів, намагаюся знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини. Можливе навчання по Skype. Допоможу у вивченні шкільної програми, виконання домашніх завдань, підготовці до контрольних робіт, ДПА, ЗНО.


2000 ЗОШ №63 м Харків викладач інформатики 2001 - 2012 Харківський радіотехнічний технікум викладач 2003 Харківський радіотехнічний технікум зав. лабораторією "ЕОМ, мікропроцесорів та периферійного обладнання" за сумісництвом 2012-2014 ДВНЗ...


Працювала зі знайомими, готувала дітей до ЗНО. Також маю досвід роботи з дітьми молодшої та середньої шкіл.
працюю вчителем в школі з 2012 року


Я викладаю вже 2 роки учням до 9 класу, готую до ДПА та олімпіад. Розповідаю речі за межами шкільного курсу, але не менш важливих.


Рік роботи репетитором8 років. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики. Харківський машинобудівний коледж - викладач фізики та загальної фізики 1-2 -й курс. Школа-вчитель математики, фізики, інформатики.Стаж викладання з 1992 року.


9 років


Займалася репетиторством як вдома, так і працюючи по скайпу. У дистанційному навчанні використовуються спеціальні додаткові програми для кращої взаємодії. Знаходжу підхід до різних діткам. Для молодших класів використовую пояснення на "живих...

Top