Репетитор неорганічної хімії в Одесі

Далеко не всі школярі і студенти можуть зрозуміти і розібратися в такому складному і дійсно трудомісткому предметі, як неорганічна хімія. У звичайній школі тільки кілька годин на тиждень розглядається хімія, тому всі основи зрозуміти просто не можливо. А ось підготовка до ЗНО з хімії включає в себе ряд складних тестів саме з неорганічної хімії.

Якщо ж школяр вибрав, що буде здавати незалежне оцінювання з хімії, тоді без репетитора йому дійсно не обійтися. Адже тільки індивідуальні заняття допоможуть повністю розкрити предмет, ретельно розібрати всі теми. Репетитор з неорганічної хімії в Одесі зможе підібрати правильну форму викладу матеріалу, щоб школяр зміг з легкістю вловити суть.

Вибираючи такого викладача для своєї дитини, найкраще звернути увагу на працюючих вчителів шкіл і вищих навчальних закладів. Вони мають досвід роботи з різними дітьми, знають свій предмет, адже постійно його викладають, і також знають особливості програми навчання. Тому вони знають, на які теми потрібно звернути більше уваги, а які можна пройти поверхнево. Також такий репетитор неорганічної хімії в Одесі працює з тестами минулих років, тому його учень може наочно перевіряти свої знання та ознайомитися попередньо з тим, що його може чекати на ЗНО. А як то кажуть, попереджений, значить озброєний.

Для того, щоб переконатися в професійності обраного педагога, можна просто розпитати його колишніх учнів. Справжній репетитор неорганічної хімії в Одесі, який впевнений в своїх силах і можливостях, обов’язково погодитися дати такі контакти. Тоді можна твердо знати, що дитина потрапила в правильні руки і зусилля не будуть марними.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 6 викладачів неорганічної хімії, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

Аспірантка хімічного факультету. Учасник понад 20 конференцій з хімії та педагогіці. Викладач хімії та фізики. Працюю в центрі міста. з 2013-15 рр .. - викладач приватної школи Надаю репетиторські послуги по skype. Заняття у зручний для Вас...Вчитель хімії англійською мовою в школі-ліцеї "Чорноморський" з 2015 р. Учитель хімії у загальноосвітній приватній школі "Просвіта" з 2016 р. Репетитор для підготовки до олімпіади з хімії з 2014 р. Репетитор для підготовки до здачі...


Викладацький стаж 17 років. Індивідуальний підхід.викладацький стаж 16 дет

Top