Якщо ви хочете отримати додаткові знання з математики, досконало освоїти англійську мову, підготуватися до іспиту з фізики, без репетитора вам не обійтися. Це лише деякі причини, які породжують попит на репетитора в Чернівцях. Тільки він може дати знання, які ви не отримаєте в школі або вищому навчальному закладі.

Сьогодні знайти репетитора в Чернівцях можна на будь-який гаманець. Це може бути як студент, який ще тільки вчиться, так і викладач, який має багаторічний досвід. Але до вибору викладача слід підходити дуже обережно. Бажано, щоб він мав не тільки знаннями в області своєї спеціалізації, а й навичками педагогічної роботи. Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на відчутний ефект.

Оцінювати навички викладача варто за кількома критеріями. Крім ідеального знання предмета і досвіду педагогічної роботи, це повинен бути приваблива, комунікабельна людина, яка стане для вашої дитини не просто джерелом знань, а й прикладом для наслідування.

Не забувайте про зручність. Подумайте, який репетитор в Чернівцях вам потрібен? Чи буде фахівець приїжджати до вас додому або ж, навпаки, доведеться возити дитину до нього на заняття? А може бути, ви не будете проти того, щоб спілкуватися з наставником по скайпу? Від комфорту також залежить рівень сприйняття знань.

Якщо ваша дитина займається в школі на відмінно, це ще не означає, що він може обійтися без репетитора. На жаль, шкільна програма побудована так, що не дає можливості повноцінно підготуватися до складання вступних іспитів до престижного ВНЗ, отримати глибокі додаткові знання.

Інша причина, по якій слід знайти репетитора в Чернівцях, теж пов’язана з особливостями шкільної програми. Не всі діти однаково легко сприймають різні предмети, одним краще дається література, іншим фізика. У таких випадках індивідуальна робота з дитиною дасть необхідний ривок, який допоможе йому отримати необхідний обсяг знань.

Також слід врахувати і той факт, що діти можуть по-різному переживати перехідний вік. З цієї причини важливо знайти викладача, який не тільки забезпечить дитину необхідними знаннями, але і стане йому товаришем, утримає від необдуманих вчинків.

Чернівці
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Чернівці. Всього репетиторів в базі: 8273

Працюю в гімназії міста Чернівців учителем англійської та французької мов.Щорічно проходжу курси підвищення кваліфікації. Закінчила курси British Council "Teaching English Teacher Training". Приймала участь у міських коференціях, у Всеукраїнському...


займаюся з учнями вже 5 років, працювала в школі, читаю лекції та практичні заняття в університеті


Займаюсь репетиторством уже 2 роки. Проводжу заняття з української мови та літератури. Стараюсь знайти підхід до кожного учня. Мої учні отримують високі бали на ЗНО та ДПА.


5 років


8 роківДосвід роботи в міжнародних компаніях в Дубаї, також в Америці, працював викладачем у Китаї, є TEFL сертефицированным викладачем. Завжди намагаюся підлаштувати уроки під студента, залежно від його рівня навичок, та інтересів, та зажди намагаюсь отримати як...


Працюю у двох школах, також даю приватні уроки і займаюся із студентами по скайпу. Стаж - 3 роки


Працюю у школі 2 роки учителем інформатики. Займався репетитирством з математики з дитиною 4 клас 1 рік,підготував студентку до здачі іспиту з математичного аналізу. Проводив уроки математики для груп з 5 людей протягом 1 року


Надаю послуги репетиторства з української мови та літератури, російської мови , якісна і ефективна підготовка, цікаві допоміжні матеріали, тренувальні вправи. До своєї роботи прикладаю максимум зусиль та відповідальності, дуже люблю дітей, адже вони такі...


Репетитор з французької мови.


Організована, комунікабельна, чесна, вмію знаходити спільну мову з дітьми, завойовувати їхню довіру та інтерес. Знання мов Англійська мова - Upper-Intermediate або B2 Українська мова - рідна мова Російська мова - вільно Польська мова - середній рівень


Працювала з дітьми від 3 років вчила азам англійської мови), і з дітьми 5-6 класів.попередньо працювала 5 років в приватній студії образотворчого мистецтва з дітками дошкільного і шкільного віку.

Top