Репетитор польської мови в Києві

Польща — одна з найпопулярніших країн Європи серед наших співвітчизників, які бажають працювати закордоном. Тут відкриті безліч вакансій і перспектив, як для молодих фахівців, так і для досвідчених працівників. Тому знання її державної мови просто необхідно для тих, хто хоче отримувати гідну зарплату і при цьому перебувати відносно недалеко від будинку. Прийнявши рішення про виїзд до Польщі, радимо без зволікань приступити до навчання. Ви без проблем зможете зрозуміти місцевого жителя вже буквально через пару занять з репетитором польської мови в Києві. Адже її вимова дуже схоже з української мовою, тому навчання не складе для вас великих труднощів. Ви зможете вільно висловлюватися, підтримувате розмову на будь-яку тему і правильно відповідати при зверненні до вас на польській.

Викладач польської мови в Києві навчить Вас не тільки розуміти, а й вільно говорити і писати. На занятті з нашим репетитором ви маєте можливість поліпшити пам’ять шляхом запам’ятовування незнайомих слів і отримаєте максимально можливий словниковий запас. Послуги наших фахівців також актуальні для студентів, які бажають отримати якісну європейську освіту. Польська система вищої освіти реалізує чимало програм і з безкоштовного навчання обдарованих студентів, які показують високі знання, як у володінні польською мовою, так і за своєю спеціальністю. Тільки за умови знання мови на достатньому рівні ви можете претендувати на місце в одному з польських університетів для навчання на безкоштовній основі. У будь-якому випадку, якою б не була Ваша мета, з нашою допомогою ви неодмінно досягнете її. Заняття з нашим викладачем будуть проходити тільки в зручній для вас формі, а їх вартість стане для вас приємним сюрпризом.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів польської мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8224

5 років викладацького стажуЯ рада поділитися своїми знаннями, допомогти людям вивчити мову і, таким чином досягти пославленной мети, а також розширити горизонти свого світу. Я володію польською та італійською мовами на рівні носія мови. Викладаю російською, українською, польською...


З 1992р. є доцентом, а з 2012р. - професором кафедри іноземних мов НАОМА. Використовую сучасні (в тому числі авторські) методики. Серед клієнтів співробітники міжнародних компаній, посольств, великих компаній.


близько 4-ьох роківПрацюю викладачем в ліцеї, на мовних курсах і як приватний викладач. Підготовка до здачі екзаминів та проходження співбесіди в державні Вузи Польщі. Підготовка до співбесіди на Карту Поляка. Польска для бізнесу.


Проживаю в Польщі, тому заняття проводжу ТІЛЬКИ з допомогою Skype! Моя спеціалізація: 1. підготовка до вступу у польські Внз; 2. підготовка до співбесіди на карту поляка; 3. розмовна польська для тих, хто планує жити і працювати в Польщі.


Засновниця школи польської мови в Києві "Po Polsku!" (popolsku.org.ua з 2015 року, викладаю в групах та індивідуально. Робимо акцент на навички говоріння, доступно і легко пояснюємо граматиму, на вихідних відпрацьовуємо набуті навички на Розмовному...Працювала як старший викладач в Національному Університеті Культури і Мистецтв, зараз працюю в Музеї історичних коштовностей України (асоційований працівник). Польську викладала у приватних школах близько 4 років. Французьку викладаю вже майже рік.


Викладаю польська мова вже протягом 5-ти років. Займаємось за підручником "Hurra po polsku", веду всі три уровняю, також використовую додаткові матеріали, якими повністю забезпечую учня. Заняття проводжу у дружній атмосфері.


Witam serdecznie! Мене звати Клаудія, є громадянкою Польщі і носієм мови. 5 років вивчала російську мову в університеті, тому чудово розумію, яке це вивчати нову мову. Навчання В вкладаю всю себе, тому можу гарантувати вам швидкий і відмінний...


З жовтня по травень 2015 2016 допомагала першокурсникам-українцям освоїти "побутову" і "навчальну" польську(що сказати в магазині, як замовити таксі, як правильно написати проект, що говорити в банку, коли відкриваєш рахунок, як...


Працюю по скайпу 1,5 року і півроку

Top