Репетитор з польської мови в Харкові

Польська мова за останні роки став настільки популярним серед українців, що вже давно увійшов в топ самих досліджуваних іноземних мов на наших теренах.

Причин для цього є багато: створення польською владою сприятливих умов при вступі до Внз для абітурієнтів з України, ініціювання більш тісної співпраці між двома країнами, як в економічному, так і політичному плані, а також географічне положення і наявність спільного кордону, що дуже зручно.

Незважаючи на те, що тенденція по вивченню польської мови найбільш поширена на Західній Україні, його значимість зростає у центрі країни. Тепер не тільки столичні школи пропонують свої послуги, але і більш східні міста, такі як Харків.

Сайт зібрав резюме найкращих викладачів. Тепер індивідуальні заняття, які веде репетитор з польської мови в Харкові, стає загальнодоступними.

Оскільки кожна мова все-таки має свої особливості, як у граматичній структурі, так і у фонетичному аспекті, то більш ефективний метод вивчення – індивідуальні заняття.

Знайти вчителя можна просто тут і зараз, всього за кілька кліків. Вибирайте свій місто – Харків, вказуйте предмет і зупиняйтеся на кращих претендентів. Ви маєте можливість почитати відгуки, ознайомитися з викладацьким стажем кожної людини. Репетитор польської мови в Харкові може давати заняття всім віковим категоріям, від школярів до дорослих.

Як показує практика, найбільш часті клієнти приватних вчителів — школярі-старшокласники. Ми вже згадували про можливість навчатися у Польщі, але хотілося б зупинитися на цьому пункті більш докладно. Дійсно, вища освіта в польському Вузі – це не казка, а реальність. Головні переваги – це, безумовно, диплом європейського зразка, дійсний по всій території Європи, а ще найнижчі ціни в ЄС і високий рівень освіти. А ще Польща – це чудове місце для проведення студентських років серед красивої архітектури і хороших локацій для активного проведення часу.

Польські Вузи ваблять українців своїми умовами, тому репетитор польської в Харкові користується такою величезною популярністю, адже головна умова прийняття на навчання – це володіння державною мовою (тобто польським).

Ресурс зібрав найкращих фахівців своєї справи з величезним стажем і початківців талановитих викладачів, повних ентузіазму та бажання працювати. Вибирати є з кого. Кожен педагог, майстер своєї справи і досконало володіє викладаються предметом.

Добре оволодіти польською мовою може абсолютно кожен. Серед безлічі технік та прийомів, які практикуються нашими вчителями, напевно, є що-небудь для вас.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це ключ до успіху і те, що можуть запропонувати вам фахівці з нашого сайту.

Пам’ятайте про перспективи майбутнього і розвивайтеся. А з хорошим учителем це робити набагато простіше і цікавіше. Після співпраці з нашими педагогами не забудьте залишити свій відгук і тим самим дати можливість іншим знайти викладача польської в Харкові.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 10 викладачів польської мови, Харків. Всього репетиторів в базі: 8592

Проведу якісну підготовку до ЗНО та ДПА з нової ефективної авторською методикою. Без складних правил, тільки доступний матеріал. Для учнів 11 класу - перше заняття безкоштовно. І приємний бонус: абітурієнти зможуть пройти тест у форматі ЗНО. Це допоможе...


Досвід викладання у Вузі з 2009 року. Викладаю: математика до 9 класу, хімія - в тому числі і студентам


Викладаю більше 6 років, починаючи з 2013 року в містах Чернівці, Вінниця, Харків в школі та в приватних центрах вивчення іноземних мов. Також працювала і працюю поСкайпу. Готую також до отримання Карти Поляка, до співбесіди на отримання стипендії ім. Банаха.


Викладач коледжу (7 років), репетитор (10 років). Орієнтуюся на цілі учня, від цього залежить інтенсивність і кількість занять, підручники


- Досвід роботи як з дітьми, так і з дорослими - Підберу зручний для вас час - Готую до вступу в універ/школи, так і до співбесіди на карту поляка/в консульстві. - Інтерактивні заняття: великий вибір матеріалу, аудіолекції, робота над вимовою, розмови...


Займаюся викладанням польської мови більше 2-х років


Стаж викладання польської мови як в групах, так і індивідуально більше 2 років.

З 2010 року по 2011 працювала вчителем української мови в Донецькій ЗШ №51. З 2012 року даю приватні уроки польської по скайп і індивідуально.


Жила і навчалася в Польщі я носієм мови. Добре знаю, з чим може зіткнутися людина, яка хоче вивчити цю мову. Знаю, як легше його вивчити, зрозуміти, навчиться читати і писати. Я дуже добре знаю польську культуру і менталітет. Вивчала польську літературу,...


Викладаю уроки польської англійської та турецької мови. Всі навчальні матеріали є. Якісне навчання гарантовано. рівень від 0 до 1 Також можу проконсультувати з приводу життя в Польщі, цінами, послуг, нерухомості. Сума проведення уроків або консультації...

Top