Репетитор з англійської мови. Підготовка до ЗНО
Вивчити англійську мову під силу кожному. Головне — це сильно цього захотіти, і прикладати до цього зусилля. Деяким людям іноземні мови даються краще, іншим гірше, але в підсумку, при правильному підході, його освоюють все.
Готуємося до ЗНО
ЗНО — це перше серйозне випробування в житті дитини. Від цього іспиту багато в чому залежить, як складеться його подальше життя.
Тест складається з трьох складають:
• читання;
• застосування мови;
• письмове завдання.
Завдання поділяються на 4 типи:
• встановлення ідентичності;
• вибір правильного варіанту;
• заповнення пропусків;
• розгорнуті відповіді.
Крім знань успіх багато в чому залежить від уважності. Якщо в завданні кілька варіантів відповіді, слід відразу ознайомитися з усіма можливими варіантами, а після цього приступати до читання тексту. Це дозволить відразу ж виключити неправильні варіанти.
Багато що залежить також від психічного настрою дитини. Навіть підготовлений учень може не витримати тягар, запанікувати, в результаті, допустити непрощенні помилки.
Як готуватися до ЗНО
Для виконання будь-якого завдання, необхідно знати лексику і граматику мови. Володіти усній і письмовій промовою. Мати багатий словниковий запас.
Підготовка до ЗНО з англійської мови починається з ознайомлення з курсом. Дізнатися, які питання можуть бути винесені на ЗНО можна тут http://testportal.gov.ua/progeng/.
Починайте вивчати матеріал на основі запропонованих тем. Відразу виконуйте завдання, які легше, поступово переходите до більш складним. Не слід намагатися все вивчити за один вечір, тут важлива поступовість.
Там же, на сайті, ви знайдете словниковий мінімум, який необхідний для успішної здачі іспиту. Ми не рекомендуємо механічно заучувати слова, краще працювати з текстами і усними вправами. Читаючи або прослуховуючи тексти, виділяйте незнайомі слова, лексичні звороти.
Допомога репетитора
На нашому сайті ви знайдете репетитора з підготовки до ЗНО з англійської мови. Щоб ваша дитина успішно пройшов іспит, зверніться до репетитора. Хороший спеціаліст дасть не тільки необхідний рівень знань, а й допоможе дитині відчувати себе впевнено під час здачі ЗНО.
У нас ви можете підібрати репетитора з підготовки до ЗНО з англійської мови, який підходить вам, залежно від рівня знань, розцінок, близькості проживання. При необхідності, можна вибрати викладача, який проводить заняття по скайпу.
Репетитор — запорука гарної оцінки на ЗНО.

Англійська мова
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів по англійської мови. Всього репетиторів в базі: 8471

Підготовка до вступних, випускних тестувань ЗНО (за навчальний рік проходимо всю граматику зі студентами); міжнародних іспитів IELST, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC і ін. Складаю індивідуальні програми в залежності від поставленої задачі учнем: бізнес, розмовна...


Досвід роботи репетитором -- 3 роки


Викладала в школі (близько 3 років). Знайома з новою програмою для шкіл, а також методиками підготовки до ДПА та ЗНО. Більше 6 років викладала англійську для корпоративних клієнтів р. в Києві. Зараз співпрацюю з київськими компаніями з навчання...


з 2011 року


Англійська мова - 5 років Німецька мова - 5 років Французька мова - 4 роки Польська мова - 2 роки


Добридень! Пропоную Вам як індивідуальні, так і заняття в корпоративних групах під конкретні цілі. Підготовка до різних іспитів, українським, британським, TOEFL і т.д. Звертаю Вашу увагу, що для якісної підготовки до ЗНО потрібно досить багато часу, від року...


Викладаю індивідуально та в групах, а також працюю перекладачем. Для подачі матеріалу використовую тільки ручку і папір. Для практики та напрацювання навичок використовую книги для читання, вправи тощо), ігри(саморобні - настільні, компьюторні, групові)....


Викладаю в університеті технічні спеціальності англійською мовою для іноземних студентів. Стаж роботи - з 2011 року


5675 годин особистої роботи з учнями, іншими словами 6 років досвіду роботи репетитором з біології та хімії, англійської мови (В2), біохімії, біоніки, біофізики, італійської (В2), української мови. А також маю досвід викладання Science High School...


з 2009 р. шкільний вчитель: економіка та інформатика з 2011 Викладач Вузу: викладач кафедри Економіки і Права: Вища математика, Інформатика, Теорія ймовірностей, Статистика, Эконометрика,Економіка, Підготовка до ДПА, ЗНО і олімпіад Багаторічна практика...


5 років викладацького стажу


Житомирський державний університет ім. Івана Франка, кафедра фізики, викладач фізики, 2006-2008 рр., Національна академія державного управління при Президентові України, кафедра іноземних мов, викладач англійської мови, з 2010 року.


1988-1994 вчитель англ. мови в середній школі, 1994-2011 викладач англ. мови у Вузі. На заняттях використовую різні методи, практикуючи читання, письмо, аудіювання, усне мовлення, підручники відповідно з рівнем, побажаннями і цілями учня.


Підготовка до ЗНО і ДПА (англійська, німецька) Німецька - підготовка до виїзду на пмж, тести А1, А2 і т. д, за методикою «Баварського дому». Англійська - підготовка до виїзду на ПМЖ, тести TOEFL, IELTS тощо, за методикою OXFORD UNIVERSITY,...


Top