Каталог репетиторів англійської в Запоріжжі

Коли хочеш вивчати іноземну мову, то потрібно обов’язково обрати для себе один спосіб такого навчання, який буде максимально підходити людині і давати позитивний результат за короткий час. На сьогоднішній день можна вивчити англійську мову за допомогою інтернету, самостійно або з учителем, або навіть ходити на спеціальні курси англійської мови в Запоріжжі.

Вибираємо репетитора правильно

Кожна людина має свої особливості, тому важливо при прийнятті такого рішення, зважити всі за і проти і вибрати той спосіб вивчення, який підходить саме Вам. Адже деякі люди можуть сприймати інформацію:

  1. На слух;
  2. За допомогою асоціацій, картинок, яскравих кольорів та іншого;
  3. Самостійно, ретельно організовувати свій час і робити уважно домашнє завдання;
  4. Складно, через свою лінь.

І цей список можна продовжувати і продовжувати. Але якщо правильно поставити цілі, оцінити свої можливості і особливості, можна пізнати мову швидко, якісно і при цьому не витратити даремно свої гроші і час.

Курси англійської в Запоріжжі

Якщо ви обираєте курси англійської в Запоріжжі, то важливо розуміти, в чому ж полягає суть такого виду вивчення іноземної мови. В основному, тут пропонують вивчити мову з нуля, або підтягнути свої знання до певного рівня. Професійні курси, які допоможуть відполірувати бізнес англійську, або ж розкажуть про правильність написання листів діловим партнерам, знайти досить складно. Та й вартість таких занять може бути не для всіх підйомною.

Система курсів полягає в наступному:

 

    1. Регулярні заняття 2-3 рази на тиждень;

 

 

 

 

 

 
Необхідно також відзначити, що вартість курсів англійської мови в Запоріжжі може бути різною, залежно від складності навчання і від кваліфікації викладачів. Але при цьому, якщо з якихось причин студент пропустить заняття, то гроші за цей урок йому не повертають. Тому для багатьох ціна курсів англійської мови в Запоріжжі може стати вагомим аргументом при виборі.

Англійська мова з репетитором

Репетитор це сучасна альтернатива таким курсам англійської мови. Переваг такого роду навчання є дуже багато, серед яких особливе місце займає саме можливість вибору часу проведення занять. Також можна і встановити потрібну інтенсивність, скласти програму навчання, яка буде відштовхуватися від конкретних вимог учня. Репетитор англійської мови в Запоріжжі, безумовно, буде коштувати дорожче за курси. Але ефективність від навчання явно буде вище.

В основному, до індивідуальних вчителів звертаються:

 

    1. Зайняті люди, день яких час розписаний мало не по секундах;

 

 

 

 

 

 

 
Цікаво, що репетитор з англійської мови в Запоріжжі, може одночасно працювати і на курсах з вивчення мови. Тому фактично людина вчиться в того ж викладача, але тільки в індивідуальних умовах.

Таким чином, можна відзначити, що кожна з представлених можливостей вивчення англійської мови в Запоріжжі має свої переваги, тому вибір потрібно робити усвідомлено і зважити всі за і проти. Ну і головне не забувати про свою силу волі, і йти до наміченої мети впевнено!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Запоріжжя. Всього репетиторів в базі: 8471

Приватний репетитор і перекладач з 2010, вчитель англійської в он-лайн школі EnglishDom з 2012 по 2015, викладач англійської мови по скайпу або будинку з 2015. Застосовую власну методику, засновану на таких британських виданнях як Oxford, Longman,...


Вчитель англійської мови в школі м. Запоріжжя - 3 роки. Викладач курсів англ. яз. - 1 рік.ДОСВІД РОБОТИ: Вересень 2000 року - до поточного часу Приватний підприємець, freelancer • Професійне навчання турецької, англійської та німецької мов. • Навчаю турецької, англійської та німецької мов, викладаю російську для іноземців, навчаю працівників...


Я займаюся з учнями від 15-45 років різного рівня. Вивчення відбувається у комплексі, опрацьовуючи всі аспекти мови - writing, speaking, listening, reading. На кожному занятті я використовую відео/аудіо матеріали, практикую розмовні навички. Програму...


18 років


2008 - 2011 рр. - Викладач англійської мови та перекладу на кафедрі теоріії і практики перекладу факультету іноземних мов Донецького національного університету. 2011 - теперішній час - приватний викладач. З початку 2018 р. викладаю англійську мову онлайн.


5 років


У 2017 році отримала диплом вчителя англійської мови та літератури, закінчивши бакалаврат Запорізького національного університету, факультет іноземних мов, спеціальність – філологія. У 2013 році з відзнакою закінчила Запорізький педагогічний коледж,...


Заняття включають вивчення граматики, великий упор на лексику, орфографію і розмовну мову. Можу почати навчати дитину з нуля. Англійську знаю дуже добре, часто подорожую. працювала перекладачем у кінокомпанії "Fanatik films".


22 роки викладала у дитячих садках, школах, гімназіях, ліцеях, будівельному технікумі, курсах. Репетиторською діяльністю займаюсь з 1995 року як з дітьми так і з дорослими. Уроки можу проводити російською, українською та англійською мовами. Використовую...


Репетиторської діяльністю займаюся вже більше року. Швидко знаходжу спільну мову з кожним учнем, у своїй методиці реалізуючи індивідуальний підхід, використовую завдання різних рівнів у залежності від знань і здібностей учня, а також його мотивації. Працюю на...Top