Вибираємо репетитора англійської в Черкасах

Зараз багато хто починає вивчати англійську, щоб влаштуватися на хорошу роботу, вступити до університету або поїхати за кордон. Індивідуальні заняття англійською мовою допомагають швидко заповнити прогалини в знаннях і отримати потрібну базу. Багатьом людям комфортніше займатися в спокійній обстановці віч-на-віч з викладачам, коли їм приділяється вся увага і можна в будь-який момент отримати відповіді на всі питання.

До вибору репетитора англійської потрібно поставитися з усією відповідальністю. Адже від того, наскільки продуктивні будуть приватні уроки з англійської мови, залежать ваші знання. Шукайте репетитора, з яким вам комфортно буде співпрацювати. Уважно читайте анкету, щоб дізнатися про те, з якою аудиторією займається репетитор, яку техніку і методи використовує. Деякі викладачі англійської вказують, за якими підручниками вони вважають за краще вести заняття. Також ви зможете дізнатися більше про репетитора, прочитавши відгуки учнів.

Враховуйте таку інформацію:

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів англійської мови, Черкаси. Всього репетиторів в базі: 8257

Викладала в школі (близько 3 років). Знайома з новою програмою для шкіл, а також методиками підготовки до ДПА та ЗНО. Більше 6 років викладала англійську для корпоративних клієнтів р. в Києві. Зараз співпрацюю з київськими компаніями з навчання...


Займаюся репетиторством з 2004 року: викладання англійської та німецької мов. Викладала учням від 4 до 40 років. Програму навчання розробляю виходячи зі знань, цілі учня і поставлених термінів. До кожного учня індивідуальний підхід.


A different language is a different version of life. Саме ці слова є моїм кредо. Викладаю англійську вже п'ять років а і маю досвід як синхронного, так і письмового перекладу. Свої уроки строю за принципом «А чого б я хотіла». На заняттях ми будемо працювати...


Більше 20 років викладання. Останні 10 років повністю викладаю як приватний репетитор.


Працювала вчителем англійської мови у дитячому садочку "Веселка" м. Черкаси - 1 рік, працюю приватним вчителем англійської мови близько 3 років.


Викладацький стаж 10 років, за цей час навчилася підбирати до кожного учня індивідуальний підхід, маю напрацьовану базу автентичних навчальних матеріалів. Готова допомогти у вивченні мови)


Досвід роботи понад 7 років зі школярами та дорослими.


Працюю репетитором англійської мови вже більше 2-х років. Викладала матеріал учням різних вікових категорій. Проводила підготовки до іспитів. При навчанні підбираю індивідуальний матеріал.


Маю досвід роботи в навчальному закладі в Україні і в іноземній організації в Німеччині та Данії, у якій знайшла досвід говоріння німецькою і англійською мовою. Також маю досвід викладання дітям і дорослим. Використовую різноманітні методики, які враховують...


2 роки працюю учителем у школі та 4 роки займаюсь репетиторством


10 років репетитором, 7 років перекладачем.


Індивідуальний підхід згідно з здібностям, знанням і бажаному напрямку навчання Посилена розмовна практика Підготовка до ДПА, ЗНО, міжнародних іспитів TOEFL, IELTS для виїзду за кордон Можливі заняття по SkypeЄ досвід роботи з дітьми, робота в дитячому саду близько року.Викладаю школярам і студентам. Викладацький стаж близько 2 рік.

Top