Вибираємо репетитора в Чернігові

Поставивши собі за мету удосконалити свої знання або знання дитини з того чи іншого предмету, постає питання, де і як вибрати професійного викладача. Репетитори в Чернігові, що зареєстровані на нашому сервісі, допоможуть отримати всі необхідні знання з обраного предмету, удосконалити свої навички, скласти ЗНО і іспити у ВНЗ.
Підбір викладача на сайті можна здійснити двома способами. Якщо ви точно знаєте, який саме репетитор вас цікавить, ви можете заповнити просту форму. За вказаними фільтрам система надасть список підходящих кандидатів. Якщо ж вам необхідна допомога наших консультантів, ви завжди можете звернутися до нас по телефону, і ми разом з вами знайдемо ідеального педагога.
Коли вам потрібен репетитор на дому, зверніть увагу на наступні характеристики, перш ніж зробити свій вибір:

  1. професійні навички: уточніть спеціалізацію, місце навчання педагога, його додаткові можливості;
  2. досвід викладання та відгуки учнів: ви зможете об’єктивно оцінити потенціал репетитора і результати занять з ним;
  3. ціни на послуги репетитора: вартість занять повинна відповідати вашим можливостям;
  4. графік і умови занять: переконайтеся, що вас влаштує, де і коли педагог зможе проводити заняття.

Кращі репетитори в Чернігові на Repetitor.org.ua

Наш сервіс створений для того, щоб ви могли швидко знайти професійного репетитора в Чернігові. Зручний каталог дозволить вам вибрати найвідповіднішого викладача завдяки докладним анкетам і відгукам наших вдячних клієнтів. Якщо вам потрібна допомога в засвоєнні матеріалу, не втрачайте ні хвилини і прямо зараз вибирайте собі репетитора на нашому сервісі. Адже знання — сила і ми готові допомогти вам їх опанувати.

Чернігів
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів в Чернігова. Всього репетиторів в базі: 8471

30 років викладацького стажу в Ніжинському державному, Київському Славістичному, Сумському державному університетах.
Середня освітня школа № 2 , стаж - 30 років.


Практика мови:постійна розмовна практика з носіями французької мови (Франція, Туніс)


Підготовка до ЗНО з історії - заняття по 1,5 години українською або російською (за бажанням учня) мовами. Заняття включають в себе необхідний теоретичний матеріал, робота з картами, тестами. Матеріал подається в доступній, лаконічній формі, без зайвих фактів....


Під час курсів мовної підготовки я провів багато інтерактивних семінарів. Я можу зробити клас мови інтерактивним, комунікативним і цікавим. Я можу навчити французький, англійська та арабська мови від маленьких дітей до дорослих. За 6 років навчання мови в...Педагогічний стаж – з 2009 по 2010 рік (вчитель англійської мови в школі). Репетиторська діяльність з 2009 року. Викладач на приватних курсах.


Привіт всім, хто завітав на мою сторінку. Я викладаю англійську мову як діткам, так і дорослим. До кожного уроку обов'язково готуюся, за основу беру британські підручники, в залежності від Вашого рівня, доповнюючи цікавим і корисним контентом. Матеріал...Підготовка учнів до ЗНО, міської олімпіади (разом зі шкільним вчителем)- результат 1-ше місце на міському єтапі,10 класс; Написання наукових робіт на конкурс Малої Академії Наук України, підготовка до захисту.


23 года


4 роки


Top