Репетитор іспанської мови в Одесі

Для тих, хто цікавиться вивченням іноземних мов, може бути дуже цікавим вивчення іспанської мови. Іспанська мова є другою за популярністю після англійської мови, і цей факт робить її не менш популярною серед бажаючих вивчити іноземну мову. В цьому Вам допоможе наш досвідчений репетитор іспанської мови в Одесі, який із задоволенням допоможе Вам освоїти всю красу цієї мови.

На жаль іспанська мова не є однією з найпопулярніших мов України, її успішно затьмарює англійська та німецька мови. Але репетитор іспанської мови в Одесі з легкістю доведе, що іспанську не варто відсувати на другий план, тому що вона має дуже великі перспективи і тому буде затребувана для іспаномовних лінгвістів.

Ще одним плюсом для вивчення іспанської мови є її граматична доступність, так як наші мови граматично схожі. І кваліфікованому репетитору іспанської мови в Одесі не складе великих труднощів зробити так, щоб Ви теж полюбили іспанську мову, так само як і викладач. Вибрати відповідного репетитора іспанської мови ви можете, ознайомившись з повним списком надаваних нами викладачів.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 12 викладачів іспанської мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

Викладаю мови починаючи з 19 років. Загальний стаж 15 років. Викладацький і переводчиский досвід за кордоном.


2 роки викладаю іспанську та англійську мову. Є досвід роботи з учнями старших та середніх класів


15 років


15


Стаж викладання 13 років, працювала у гімназіях, вищих навчальних закладах та приватно. Готую до іспитів, переїзду за кордон та у інших напрямках. Співавтор навчальних посібників з юридичної іспанської.


іспанська мова стаж викладання - 5 років


3 роки в аспірантурі, з них два місяці роботи на кафедрі і 2 роки приватним викладачем.

Top