Репетитор грецької мови в Одесі

Сьогодні грецька мова не є однією з популярних, її використовують приблизно 12 мільйонів людей на землі. Грецька діаспора поширена по всьому світу, більшість тих, хто нею говорить, живуть на Кіпрі, в США і Австралії. Але уявити сучасну Західну культуру без цієї мови просто не можливо. Адже перша європейська література, філософія, теоретичні науки — все це викладалось саме грецькою мовою. І протягом багатьох століть людина, яка знала і досконало володіла цією дивовижною грецькою мовою, вважалася освіченою.

У нашій країні не багато людей, які можуть похвалитися відмінними знаннями грецької. Тому і знайти репетитора грецької мови в Одесі досить складно. Та й послуги викладачів коштують дорого. Але якщо є бажання вивчити і відкрити для себе дивовижний світ античної культури, або навіть прочитати в оригіналі такі чудові шедеври, як «Іліада» і «Одіссея» Гомера, безсмертні роботи Геродота і Фукідіда — то перепони тут не страшні.

Професійний репетитор грецької мови в Одесі зможе досить швидко відкрити своєму учневі головні особливості свого предмета, допоможе не тільки читати і перекладати тексти, а й самостійно будувати речення. Та й спілкуватися з корінними жителями Греції на їхній рідній мові також не є проблемою. Адже репетитор грецької мови в Одесі, який сам спілкується з носіями, зможе розкрити особливості діалектів тих чи інших міст, правильно вимовляти складні речення, ділитися своїми думками та інше.

Безумовно, вивчення грецької, це не підготовка до ЗНО, яка закінчується успішним складанням тестів. Її потрібно вивчати докладно, протягом декількох років, і тільки тоді, дивовижний світ зможе стати реальністю. А професійний репетитор з грецької мови в Одесі обов’язково в цьому допоможе.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 1 викладачів грецької мови, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8471

Викладацький стаж з 2006 р. - постійний викладач грецької мови в Одеської обласної громади греків, викладач факультативу з грецької мови в середній школі №118 (2014 р.), приватний репетитор. У викладанні використовується комплексна методика, яка передбачає...

Top