Репетитор з підготовки до школи Київ

Кожна дитина з часом стане школярем, сяде за свою парту і отримає нові знання, знайомства, одним словом — всебічно буде розвиватися. Але сучасна програма навчання, вимоги середніх освітніх установ досить високі, і не до снаги всім малюкам. Навіть тих знань, які їм даються в садках буває деколи просто не достатньо. Щоб малюк зміг стати дорослим, піти в перший клас і мати можливість вчитися на рівні зі своїми однокласниками, потрібно звертатися до фахівців.

Саме тому багато батьків шукають можливості навчання свого чада поза дитячим садком. Так, репетитор з підготовки до школи в Києві може стати ідеальним варіантом вирішення цього питання. Головна перевага таких викладачів — це індивідуальний підхід. Кожна дитина, тим більше в такому юному віці, активна і не має особливого бажання засвоювати якісь нові слова, дії та інше. Тому важливо знайти таку людину, яка б змогла стати для малюка не просто другом, а справжнім авторитетом. Тоді дитина захоче вчитися зі своїм репетитором, показувати хороші результати і свої успіхи батькам.

В основному, репетитор з підготовки до школи в Києві має свої, спеціально розроблені програми навчання своїх учнів. Вони засновані на існуючих вимогах до першокласників, але при цьому враховують особливості дитини. Такі програми допоможуть кожному малюку засвоїти потрібний матеріал в легкій і доступній формі. Як показує практика, цікаво викладена інформація залишається на довгі роки.

І головне потрібно пам’ятати, що репетитор з підготовки до школи в Києві настільки ж важливий, як репетитор з підготовці до ЗНО. Він допомагає відкривати дітям двері в новий, такий непізнаний світ!

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів підготовки до школи, Київ. Всього репетиторів в базі: 8224

Я на даний момент є викладачем математики, вищої математики у коледжі ККБАД. Працюю третій рік. Також розробляю контрольні та ДПА для студентів.


Моя мета – створення умов, що дозволяє дітям і дорослим вивчити англійську мову, яка вже давно є невід'ємною частиною знань сучасного суспільства, з легкістю і мінімальними фінансовими витратами; зацікавити потенційних учнів усіх віків і професій в його...


Викладацький стаж більше 20 років з дітьми різного віку від 2 - х років і старше, а також з дорослими. Не готую до ЗНО Викладаю риторику, працюю над правильною вимовою, займаюся постановкою голосу. Готую до вступу в школу, ліцей, виконую домашні завдання з...


12 років. досвід роботи в дитячих установах, а також вдома.


Вісімнадцять


Досвід роботи репетитором з 2011 року Викладач англійської мови в приватному коледжі (Туреччина)


• 2012-2013 –НВК «***», м. Київ, вчитель початкових класів; + репетитор для дітей у школі з учнями з інших класів 2013-2014- Вихователь в ДНЗ №* м.Києва + педагог підготовки до школи для дошкільнят в центрі ранього розвитку; • 2014 р –...


Викладаю з 2012 року. Готую діток до іспитів, допомагаю підтягнути за програмою і полюбити предмет) завжди намагаюся зацікавити і прищепити здатності до1998-2006 - вихователь, інструктор фізпідготовки, репетитор клас фортепіано 2006-по теперішній час - репетитор з підготовки до школи, репетитор по класу фортепіано. Індивідуальні та групові заняття в дитячих центрах раннього розвитку, на дому. Сучасні...


Готую до ЗНО вже два роки: українська мова та література, математика, англійська мова. Готую студентів перших курсів економічних спеціальностей. 20 моїх учнів склали ЗНО-2017 на 190-195+.Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, досвід роботи 23 роки.


Один рік працювала в ролі репетитора. Та пів року практики в приватній школі КМДШ.


У навчанні я використовую інтерактивну форму навчання.

Top