Викладачі французької мови в Києві

Французька мова — це мова закоханих, мова романтичного настрою. Дуже багато романтичних кіно і серіалів знято саме у Франції, і тому, якщо Ви хочете дивитися своє улюблене кіно в оригіналі, Вам просто необхідна допомога нашого досвідченого репетитора французької мови.

Репетитор зно з французької мови в Києві вислухає Ваші побажання і в залежності від Ваших цілей підбере для Вас індивідуальний курс французької мови. Також для тих, хто бажає отримувати гідну заробітну плату, важливо спробувати влаштуватися на роботу в одну з великих французьких компаній, але для цього Вам потрібно відмінне знання французької. І в цьому Вам допоможе репетитор зно з французької мови в місті Київ, який додасть Вам впевненості під час прийому на роботу.

Репетитор з французької мови в Києві також проводить заняття зі студентами і дітьми шкільного та дошкільного віку, які вивчають французьку мову як основну або додаткову. За допомогою індивідуальних занять з викладачем Ви з легкістю зможете сприймати на слух французьку мову і будувати для початку прості речення. У будь-якому випадку, якою б не була Ваша мета, наші репетитори повністю виправдають її.

Переваги індивідуальних занять

На сервісі Repetitor.org.ua ви зможете знайти всю необхідну інформацію, щоб вибрати кращого вчителя французької мови. Сайт надає таку інформацію:

Якщо вам потрібен французький для дітей, або підготовка до іспитів з французької, або ви готуєтеся до переїзду у франкомовну країну (Франція, Канада, Швейцарія, Бельгія), ви легко зможете знайти досвідченого приватного викладача на сайті. Репетитор допоможе вам почати з нуля або повторити потрібні теми, дохідливо пояснить всі незрозумілі правила і допоможе розширити словниковий запас, незалежно від віку учня.

Репетитор з французької мови в Києві також проводить заняття зі студентами і дітьми шкільного та дошкільного віку, які вивчають французьку мову як основну або додаткову. За допомогою індивідуальних занять з викладачем Ви з легкістю зможете сприймати на слух французьку мову. У будь-якому випадку, якою б не була Ваша мета, наші репетитори допоможуть досягти цілі

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів французької мови, Київ. Всього репетиторів в базі: 8224

Підготовка до вступних, випускних тестувань ЗНО (за навчальний рік проходимо всю граматику зі студентами); міжнародних іспитів IELST, TOEFL, FCE, CAE, CPE, BEC і ін. Складаю індивідуальні програми в залежності від поставленої задачі учнем: бізнес, розмовна...


Основна риса репетиторської діяльності - індивідуальний підхід до кожного учня. Навчаю мов як з нуля, так і з метою підвищення Вашого рівня. Маю двомісячний досвід викладання французької мови та зарубіжної літератури у 5 класах (школа № 216, Київ). Мій...


Викладаю протягом 4 років.


12 років. досвід роботи в дитячих установах, а також вдома.Застосовую французькі комунікативні методики в поєднанні з консервативним підходом. Такий метод вважаю ефективним.


Почала викладати з 2014 року, досвід роботи з


Досвід роботи 12 років, 5 з них у Вузі на кафедрі романо-германської філології. Мій підхід до викладання полягає в індивідуальному доборі програми, в залежності від рівня та потреб учня.


Ваш Репетитор Пріплей IQ центр


15 років


1 рік викалдання в школі. Репетиторський досвід з 2003 року. Вітаю! Ви зараз на цій сторінці, отже вкладаєте в себе, розвиваєтеся, ставите нові цілі та готові до роботи для їх досягнення. Щиро радію за вас та бажаю успіху незалежно від того, кого з...


7 приватного років викладацького досвіду. Навчання в США і проходження курсів у США.


2 роки викладав англійської мови дітей з 8 до 12 роківПрацювала як старший викладач в Національному Університеті Культури і Мистецтв, зараз працюю в Музеї історичних коштовностей України (асоційований працівник). Польську викладала у приватних школах близько 4 років. Французьку викладаю вже майже рік.

Top