Репетитор музики в Одесі

Музику під час свого навчання в школі вивчає кожен учень. Деякі відвідують заняття без особливого завзяття і вподобання. Але є і такі діти, які завдяки музиці починають відкривати для себе новий світ, і все більше прив’язуватися до творчості.

Такі діти в основному відвідують музичні школи або навчаються на дому. Але в музичних школах не всі дітки почувають себе комфортно, і хочуть приймати новий матеріал. У цьому випадку ідеальним помічником може стати професійний репетитор з музики в Одесі. Він, безумовно, зможе знайти підхід до кожної дитини, дізнається його сильні і слабкі сторони. Це дасть можливість отримати від проведеного уроку максимум і отримати потрібні навички.

Репетитор музики в Одесі досить популярна професія, адже не тільки школярі хочуть долучитися до мистецтва. Багато студентів, які вступили до ВУЗів на музичну спеціальність, потребують додаткових занять для отримання відмінних оцінок на іспитах. Та й дорослі теж не проти втілити свої дитячі мрії в реальність і відкрити собі той чи інший музичний інструмент. А працювати з людьми зі своїм уже сформованим світоглядом, принципами та особливостями поведінки досить складно і може зайняти дуже багато часу. Навіть підготовка до ЗНО в цьому випадку може здатися простішою.

На сьогоднішній день знайти справжнього професіонала досить легко. Репетитор музики в Одесі повинен мати вищу освіту, бажано вміння поводитися з декількома музичними інструментами. Це можуть бути і вчителі музичних шкіл, або просто любителі. Головне, щоб уроки були цікавими і пізнавальними самому учневі, тоді і процес навчання буде мати позитивний ефект.

Одеса
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів музики, Одеса. Всього репетиторів в базі: 8460

1 рік


з 2005 року по 2015 рік, музична школа, приватні уроки


Навчаю вокалу академічного,народного,естрадного.Закінчив консерваторію(магістр),працював у ресторанах,караоке,в Маріїнському театрі,стажувався у італійських майстрів вокалу.Співав різні спектаклі,лауреат міжнародних конкурсів,працював з Анною Нетребко і Д....


10 років


Досвід роботи в приватних дитячих загальноосвітніх клубах, дитячих садках. Працюю за методикою Зайцева, Монтесорі,


Маю достатній досвід викладача три роки і достатній досвід гри на скрипці в різних оркестрах а саме : - молодіжний оркестр України під керівництвом Оксани Лынив(1год) - оркестр Андрія Чорного (4 роки) - оркестр національної філармонії р. Одеси під...


Викладаю більше 4х років . Вважаю, що не буває не талановитих учнів,до кожного треба знайти підхід Головне що б дитині було цікаво і зрозуміло!


• 2012-2015 рр. – педагог музичного мистецтва в загальноосвітній школі, р. Одеса;• 2012-2013 рр. – керівник естрадного ансамблю в Одеському педагогічному училищі.Солістка естрадного ансамблю "Чар-зілля", учасниця естрадного хору "New...


ї


З 2015 року-школа пед.практики Предмет: історія зарубіжної музики


Протягом 7 років викладала в музичній школі ,25 років в муз.коледжі,там же завідувала кафедрою фортепіано.Студенти ставали лауреатами конкурсів "Мій світ - мистецтво!" у Харкові та Запоріжжі, на фестивалі "Обдарована молодь"у Луганську ....


Навчання гри на гітарі, учнів різного віку - від 7 років.... персональний підхід до кожного учня залежно від музичних уподобань)))) Веселі та невимушені уроки які допоможуть вам здійснити свою мрію))))


ї


10 років викладаю гітару підліткам і дорослим.


Top