Підтягнути шкільні знання до необхідного рівня, а також згадати все те, що раніше вивчалося допоможе репетитор математики у Львові.

Часом, виділених годин в шкільній програмі для вивчення того чи іншого матеріалу не завжди вистачає для того, щоб учень зміг повністю його зрозуміти і засвоїти. В результаті цього у нього з’являється безліч запитань, відповіді на які він повинен знаходити самостійно, за допомогою батьків або інших фахівців. В такому випадку, для того, щоб допомогти школяреві і не дозволити прогалинам в знаннях розростатися в великий сніжний ком, єдино правильним рішенням буде знайти для нього досвідченого фахівця, який зможе ще раз пояснити новий матеріал і опрацювати його з ним на практиці.

Якщо Ви або Ваша дитина зіткнулися з необхідністю наймання приватного вчителя для проведення додаткових, індивідуальних занять з математики, то саме на нашому сайті Ви зможете його знайти.

Асоціація репетиторів України має величезну базу даних кращих фахівців з усієї країни. Наш репетитор з математики Львів допоможе будь-якому учневі засвоїти складний матеріал в досить легкій формі. Завдяки використанню сучасних методів навчання, Ваші заняття проходитимуть в приємній, невимушеній атмосфері, тому нові знання будуть даватися легко. Вже через кілька занять Ви зможете побачити результати, адже наші вчителі не тільки добре пояснюють матеріал, а й підносять його так, щоб учневі було цікаво його сприймати. Таким чином, індивідуальне навчання дуже відрізнятиметься від шкільної освіти, адже наші викладачі прищеплюють любов до предмета, а не змушують заучувати складний і незрозумілий матеріал.

Якщо Вам знадобився репетитор математики Львів, тоді швидше заходьте на наш сайт, вказуйте необхідні параметри у фільтрах, та ознайомлюйтесь зі списком претендентів, готових вже сьогодні розпочати з Вами навчання. Як тільки Ви переглянете запропонований список, ознайомитеся з характеристиками вчителів і зробите для себе вибір на користь конкретного, тоді сміливо натискайте на кнопку «хочу працювати з цим репетитором». Далі ми зв’яжемося з викладачем, передамо йому Ваші контакти, щоб він міг з Вами зв’язатися і домовитися про першу зустріч.

Всього 15 хвилин Вашого часу, який Ви витратите на пошук репетитора на нашому сайті, допоможуть знайти відмінного фахівця за доступною ціною.

Звертайтеся до нас, і ми зробимо все можливе, щоб Ваше бажання вчитися і розвиватися ніколи не покинуло Вас.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів математики, Львів. Всього репетиторів в базі: 8471

Працювала вчителем математики в середній школі № 25 р. Караганди (Казахстан) з російською мовою навчання 19,5 років у тому числі в класах з поглибленим вивченням математики. Звільнилася у зв'язку з переїздом в Україну. Досвід роботи репетитором як з учнями...


З 1994 по 2012 рік учитель математики в середніх школах р. Караганди: у 1994-1995 навч. році в СШ № 20 , в 1995-2012 рр. у ЗОШ № 30. Звільнилася у зв'язку з переїздом на ПМЖ в Україну. Маю кваліфікацію вчитель вищого рівня кваліфікації вищої категорії. Маю...


Я засновниця репетиторського центру. Ми пропонуємо якісну підготовку до ЗНО та ДПА, а також допомагаємо учням усунути "прогалини" за шкільною програмою.


20 років роботи в середній школі вчителем математики, досвід роботи репетитором - 15 років


Досвід складає 1 рікПрактика -4 школи Львова, 6 місяців загалом 2014-2015 н.р - СЗШ№ 21 Більше 22 % учнів кожного року здають ЗНО на 185+ На відміну від одної групи репетиторів, я не пишу що успішно закінчив математичний факультет, адже знати математику і пояснювати...


Після закінчення ВУЗу викладала в ЛНУ на кафедрі алгебри і математичної логіки (1994-2004 р.р.). З 2004 року - викладаю у Львівській державній фінансовій академії на кафедрі математичних методів в економіці.


Маю різноманітний досвід роботи зі школярами,а саме: покращення успішності з математики, допомога при виконанні домашніх завдань, підготовка до контрольних, підготовка до складання іспитів, в тому числі ДПА та ЗНО, систематичні заняття з математики на...Маю за спиною 2 річний досвід роботи із учнями з різними рівнями знаньЗаймався репетиторством математики 1 рік з учнем 8-ого класу з виїздом додому. По словам батьків, після пройденого курсу їх син покращив свої успіхи.Два роки працюю репетитором

Top