Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів української мови, Львів. Всього репетиторів в базі: 8471

Я засновниця репетиторського центру. Ми пропонуємо якісну підготовку до ЗНО та ДПА, а також допомагаємо учням усунути "прогалини" за шкільною програмою.


Маю стаж роботи в школі 2 роки, стаж роботи репетитором-6 років. В роботі застосовую індивідуальний підхід до кожного учня. Готую до ЗНО та ДПА.


Працюю вчителем 13 років, готую учнів до ЗНО та ДПА. Також допомагаю дітям і дорослим у вивченні української мови. Звертайтеся. Для кожного складаю індивідуальний план, застосовую особистісний підхід та використовую сучасні методи навчання.


Досвід педагогічної діяльності – з 2004 року.


Викладацький стаж становить один рік: готував влітку перед школою учнів молодших класів і готував до здачі ЗНО з хімії та біології)З листопада по грудень 2018 року проходила педагогічну практику у СЗШ №44 ім. Тараса Шевченка, де проводила уроки української мови та літератури учням середніх класів.


Є досвід роботи з іноземцями та підготовки учнів до ЗНО.


7летВикладала з першого курсу по скайпу або на виїзді


Маю досвід викладання в групах у мовному центрі, практикувала розмовну англійську із носіями мови. Вже більше 3 років викладаю для студентів і учнів, постійно вдосконалюю свої навики. Пропоную заняття з англійської мови онлайн по Scype - зручний і...Пройшла педагогічну практику у лінгвістичній гімназії, 2 місяці. Виклала учням старших класів (10 та 11), нам вдалося потоваришувати, я багато навчилась від них, а вони, за їх словами, від мене.


Top