Репетитор правознавства у Харкові

У наших школах, як правило, вивченню основ права приділяють недостатньо уваги. В результаті учень починає відчувати серйозні труднощі, коли приходить час підготуватися до ЗНО і згодом — здавати іспити до ВНЗ.

Це — перший, але не єдиний випадок, коли вам може знадобитися репетитор з правознавства в Харкові. Чим менше ми знаємо про свої права — тим менше у нас можливостей. Тому нерідкі випадки, коли індивідуальні уроки з правознавства стають необхідні цілком дорослим людям, давно вийшли з учнівського віку. Правова грамотність допомагає самостійно вирішувати багато проблем, пов’язаних з бізнесом, правоохоронними органами, комунальними службами. І в цьому вам гарантовано допоможе репетитор права в Харкові, який вміє скорегувати методику викладання і обсяг інформації — щоб в стислі терміни дати вам максимально корисні знання.

Такий досвідчений репетитор з правознавства в Харкові обов’язково знайдеться серед фахівців, представлених на нашому сайті. За плечима у багатьох з них — багато років практичної роботи.

І, само собою, репетитор з правознавства в Харкові абсолютно незамінний для студентів юридичних спеціальностей. Численні заліки, іспити, курсові та практичні роботи — зробити все це успішно, а не заради «галочки», допоможе тільки досвідчений фахівець.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 9 викладачів правознавство, Харків. Всього репетиторів в базі: 8471

Вже два роки є репетитором у дошкільнят, молодших школярів,учнів випускного класу. Результати занять підтверджені оцінками викладачів, екзаменаційними оцінками, балами ЗНО.
Стаж преподования - 10 років (англійський, голландський, право).


Допоможу поглиблено вивчити навчальний матеріал по праву, підготуватися до олімпіад та ЗНО


2 годаБезлюдівський юридичний ліцей, педагогічний стаж 4 роки


Top