Репетитор по соціології в Києві

Соціологія — це наука про суспільство, під її назвою ховається сукупність різних процесів і явищ, якими можна охарактеризувати суспільну свідомість. Хоча навіть в наш час існують дискусії дотичного визначення предмета соціології. Є багато шкіл, які яро доводять свої точки зору, які породжують все більше і більше таємниць навколо соціології.

Ця наука не вивчається в школах, тому підготовка до ЗНО не потребує додаткового вивчення цієї дисципліни. Але ось студентам, особливо тим, хто вибрав для себе гуманітарний ВНЗ, доводитися вивчати предмет протягом семестру і здавати іспит.

Викладачі в вищих навчальних закладах не можуть однаково кожному студенту донести потрібний матеріал, в зв’язку з суворою програмою навчання. Допомогти вирішити цю проблеми зможе тільки досвідчений репетитор соціології в Києві. Такий учитель зможе проводити свої індивідуальні заняття з учнів у зручний для останнього час. Так можна домогтися максимального ефекту від навчання і заповнити всі прогалини.

Важливо, що репетитор соціології в Києві розробляє індивідуальний підхід до кожного свого учня. Він вже на першому уроці зможе оцінити свої розумові здібності і підготувати згідно ним план занять. Таке навчання допоможе студенту скласти іспит на відмінно і отримати відмінні знання, які, безсумнівно, стануть в нагоді йому в майбутньому.

Репетитор по соціології в Києві повинен також відповідати деяким вимогам, головна з яких — наявність постійного місця роботи в навчальному закладі. Це показує, що викладач має досвід роботи з різними дітьми, розбирається в своєму предметі і знає програму навчання. Також бажано сходити на пробне заняття, перед тим як визначитися остаточно, щоб на власні очі переконатися в кваліфікації вчителя.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 5 викладачів соціології, Київ. Всього репетиторів в базі: 8353

з 2007 по 2018 рр працювала викладачем кафедри філософії Національного технічного університету України "КПІ їм. Ігоря Сікорського". Предмети: історія філософії, теорія філософії, соціальна філософія, філософія наукового пізнання. З 2004 р....


12 років тому (2006 рік) почала працювати як викладач у школі, у вільний від навчання час. У 2008 році поїхала вчитися в Німеччину. Там протягом 4 років викладала німецьку російським емігрантам. Так як навчалась в університеті у Франкфурті є і публікації,...


Маю досвід викладання в університетах, ліцеї, коледжі та школах в Україні та Європи. Маю педагогічну освіту та застосовуючи коучинговий підхід на заняттях. Учні досягли великих успіхів (захист робіт, вступ до ВНЗ, олімпіади, Зно)


немає в офісі є досвід роботи і соціологом


Маю 2 роки педагогічного стажу при університеті і додаткових индивиджуальных зан

Top