Приватні вчителі малювання в Києві

Малювання в багатьох школах не є обов’язковим предметом для навчання. Але багато фахівців стверджують, що саме такий вид творчості позитивно впливає на розвиток доброго смаку і допомагає тренувати візуальне сприйняття світу. Дітям достатньо буде займатися малюванням самостійно, не ставити перед собою високі цілі. Але для тих, хто хоче дізнатися більше, перетворити звичайний процес творчості в справжнє мистецтво, обов’язково потрібно звернутися за допомогою до професіоналів.

Репетитор з малювання в Києві зможе надати своєму учневі індивідуальну програму навчання. Важливо, що протягом вже першого заняття досвідчений викладач зможе визначити можливості свого учня, дізнатися, наскільки він талановитий. Багато дітей не мають вродженого таланту до образотворчого мистецтва, але можуть розвинути його в собі, завдяки постійним тренуванням, роботою з професіоналом. Так, репетитор малювання в Києві може стати справжнім ключем до світу творчості.

Індивідуальні заняття з малювання в Києві

Для випускника, який вибрав для себе художній інститут, безумовно, на першому місці стоїть підготовка до ЗНО. Але не менш важливо також робота над удосконаленням своїх навичок, які допоможуть в досягненні високих цілей, дадуть можливість проявити себе і свій талант. Малювання, як предмет, також важливий тим студентам, які вирішують присвятити своє життя WEB-дизайну. Вартість таких уроків невелика. Зараз ця робота дуже популярна і високооплачувана, тому конкурс серед студентів досить високий.

Багато батьків, не думають, що репетитор з малювання в Києві зможе дати більше, ніж заняття в художніх школах. Краплі істини в цьому є, але тільки індивідуальні заняття допоможуть максимально розкрити здібності учня, і будуть спрямовані на розвиток його таланту.

Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 15 викладачів малюванні, Київ. Всього репетиторів в базі: 8471

Викладаю з 1996 р. Працювала викладачем скрипки та музично-теоретичних дисциплін у ДМШ в м. Києві. Працюю науковцем у державній науковій установі, проводжу лекції, маю авторську тематику лекцій та друковані статті. Викладаю гру на ф-но, скрипці, сопілці,...


Десять років


Більше десяти років викладаю малюнок, живопис індивідуально. Підготовка до вступу в творчі навчальні заклади на факультет "Дизайн"


Вважаю своїми завданнями допомогти учневі реалізувати себе через малюнок, розвинути всій стиль та бачення. Познайомитись з різними техніками малюнку та живопису, різними матеріалами, знайти серед них свій.


Протягом 2,5 років активно займаюсь викладацькою діяльністю. В моїй практиці є робота в загальноосвітній школі, в художніх студіях Києва, індивідуальні заняття та майстеркласи. Надаю перевагу виїзним урокам на дім, оскільки такий варіант дає можливість...8 років


Проводжу уроки живопису та малюнка в різних напрямках і техніках: класичний станковий живопис, абстракція (масло, акварель, гуаш), академічний малюнок( олівець, соус, сангіна, вугілля, туш) , гравюра на картоні, ліногравюра. Є практика викладання в ізостудії,...


Займаюся репетиторством вже близько двох років, в основному з дітьми. Навчаю їх різним як мальовничим(гуаш, акварель, олія, акрил..), так і рисовальным технікам.


Стаж роботи - 12 років. Місця роботи:


займаюся як творчим розвитком для дітей та дорослих, так і даю академічну базу малюнка-живопису.


Вчитель малюнку і живопису 2012-2014 р. в приватній школі мистецтв. Приватний репетитор. Індивідуальний підхід до кожного учня. Уроки проходять у приємній та легкій атмосфері, що допомагає розкрити творчий потенціал кожного учня. Головна мета навчання - це...

Викладацький стаж - 3 роки.


Робота з учнями різного віку.

Top