Чернігів
Ми підберемо для Вас кращого репетитора безкоштовно з урахуванням ваших побажань і зазначених параметрів. ?
Показано 14 викладачів історії, Чернігів. Всього репетиторів в базі: 8445

Підготовка до ЗНО з історії - заняття по 1,5 години українською або російською (за бажанням учня) мовами. Заняття включають в себе необхідний теоретичний матеріал, робота з картами, тестами. Матеріал подається в доступній, лаконічній формі, без зайвих фактів....Маю викладацький стаж в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка.


Більше 2 років. За цей час була розроблена власна методика, яка робить матеріал більш цікавим і доступним.


10 років


Зараз навчаюсь на історичному факультеті за спеціальністю "Історія та археологія". Багаторазово проходив практику у школах Чернігова (Колегіум №11, ЗОШ №20), тому розумію проблеми та запити учнів. Надаю перевагу живому спілкуванню з учнями,...


Вважаю, що інтерес дитини викликають різного роду історії, легенди або розповіді. Чим яскравіше вони, тим легше дитині засвоїти матеріал. Іноді для відволікання від великого обсягу інформації необхідно перейти на ігри, що неодноразово практикувала.


5


2 рокиУ 2014 (грудень-лютий) проходила практику в м. Ніжин, як вчитель історії в 6 класі. У 2015 (грудень - лютий) проходила практику в м. Ніжин, як вчитель історії в 10 класі.


Даю конспект, розширений матеріал з досліджуваних тем, допомагаю літературою, закріплення знань перевіряю за допомогою тестів.


стажу немає

Top