Крипель Юрий Семенович


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  11.07.2017
   Едуард
  Чудовий репетитор.Нам треба було підтягти знання з математики. У нього індивідуальний підхід, грамотно і доступно пояснює матеріал. У дитини з предмету стали оцінки набагато краще. Він став розуміти математику.Велике Вам спасибі!
  16.03.2017
   Катерина
  Чудовий викладач. Дуже цікавий і професійний підхід до навчання. Зміг зацікавити предметом. Матеріал репетитор пояснює зрозуміло і доступно. Результат відмінний.
  09.12.2016
   Лариса
  Займатися з репетитором сподобалося. Чудовий математик, чудово пояснює матеріал. Поступово ліквідували прогалини в знаннях.Дуже рекомендуємо.
  03.08.2016
   Гліб
  Мені потрібно було підтягнути рівень знань з математики, звернувся до репетитора Юрія Семеновича. Дуже грамотний, відповідальний, професіонал. Мета зайняти досягнута, всім дуже задоволений. Відгук позитивний.
  26.05.2016
   Ольга
  Юрій Семенович відмінний репетитор. Дуже успішно і швидко усунув прогалини з математики. Підготував до ЗНО. Результатами задоволені. Всім рекомендуємо!!! Спасибі Вам величезне.
  17.05.2016
   Ольга
  Мета занять була поліпшити знання з математики, підтягнути шкільну програму. Юрій Семенович з цим завданням впорався на відмінно. Дуже грамотний і знає свою справу. Побільше б таких викладачів.
  20.04.2016
   Михайло
  Хороший солідний викладач, знає свою справу, має особливий підхід до учня. Запорукою успіху є моє бажання вчитися і слухати :)
  10.07.2015
   Тетяна
  Хороший педагог, все подобається. Відмінні результати роботи. Оцінки значно покращилися
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top