Oksana Ramus Alexsandrovna


 Аудиторія

 Освiта

 Досвід репетиторства


Відгуки учнів

  02.04.2018
   Александр

  Отличный репетитор, хорошая подача материала. Помогла подтянуть и улучшить мои знания. Я очень благодарен.

  02.08.2017
   Богдан
  Уроки проходять плідно і енергійно. Викладач дійсно допомагає підвищити рівень володіння мовою.Від занять тільки приємне враження.
  19.07.2017
   Ірина
  Оксана Олександрівна високий професіонал своєї справи. Дохідливо і вичерпні подає новий матеріал. Уроки проходять у легкій, невимушеній формі.Рекомендую!
  13.07.2017
   Микола
  Оксана Олександрівна дуже хороший репетитор. Якісна та цікава добірка навчального матеріалу. Індивідуальний підхід, заняття завжди дуже добре сплановані. Рекомендую!
  10.07.2017
   Phil
  Мені все дуже сподобалося, система навчання дуже хороша і зрозуміла. Репетитор все дуже зрозуміло пояснює, допомагає дізнатися багато нових слів. Все супер!!!
  05.07.2017
   Ольга
  Відмінний репетитор. Цікаво веде заняття. Знає добре мову і володіє великим словниковим запасом. Матеріал підносить дохідливо. Після проведених занять стала впевненішою в розмовному англійському. Спасибі Вам величезне!!!
  16.06.2017
   Олексій
  Займатися в живу з репетитором у мене часу немає, тому вибрав скайп. Можу сказати, що заняття по скайп не гірше, ніж в живу . Враження про заняття самі позитивні, заняття цікаві. Результати є!
  01.06.2017
   Іван
  Репетитор дуже досвідчений і відповідальний. На уроках завжди цікаво, час пролітає швидко. Результат є.Оцінка 5+ Дякую!
  19.05.2017
   Данило
  Дуже позитивний і кваліфікований викладач. Заняття проходять цікаво і продуктивно. Відразу виявила мої слабкі місця, над якими успішно працюємо. Рекомендую всім даного викладача!
  07.05.2017
   Наталя
  Займаюся з Oksana Ramus вже 4 міс. За цей час я досягла суттєвих успіхів в англійській мові. Оксана відповідальний, досвідчений і уважний викладач. Заняття проходять цікаво, весь набір досліджуваних матеріалів підібраний персонально для мене, у відповідності з моїм рівнем знань і здібностей до засвоєння. З кожним заняттям відчувається прогрес. Я дуже рада займатися з Оксаною. Всім рекомендую!
  30.03.2017
   Ніка
  Дуже подобається як веде урок, матеріал пояснює легко і доступно. До уроків ставиться відповідально. Рекомендую всім даного викладача!
  20.01.2017
   Артем
  Прекрасний викладач. Заняття проходили цікаво, легко і продуктивно. Матеріал доступно пояснює допомагає зорієнтуватися у незнайомих моментах. Все супер.
  29.04.2016
   Ольга
  Мені дуже подобається як вона викладає, все грамотно підносить, теми пояснює ясно, розжовувала весь матеріал. Всім рекомендую!!!
Відгуки є незалежною оцінкою репетитора і залишаються учнями через місяць з дня початку занять.

Top